قربانیان جنایت هولناک رامهرمز به خاک سپرده شدند / مادر مقتولان خودکشی کرد

 گروه حوادث التزام – جسد قربانیان جنایت هولناک رامهرمز پس از تشییع با شکوه توسط مردم غیور رامهرمز به خاک سپرده شد.اخبار غیر موثق حاکی از آن است که مادر این قربانیان معصوم لحظاتی پیش خودکشی کرده است.
قربانیان جنایت هولناک رامهرمز به خاک سپرده شدند / مادر مقتولان خودکشی کرد

 گروه حوادث التزام – جسد قربانیان جنایت هولناک رامهرمز پس از تشییع با شکوه توسط مردم غیور رامهرمز به خاک سپرده شد.
اخبار غیر موثق حاکی از آن است که مادر این قربانیان معصوم لحظاتی پیش خودکشی کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز با تأیید این خبر اظهار کرد: (ع.ح) عریضه‌نویس مقابل دادگستری این شهرستان دو فرزند پسر خود یعنی احمدرضا سه ساله و محمدامین شش ساله را در جاده کمربندی رامهرمز به هفتگل خفه کرد و به قتل رساند.
ناصر غلامی‌شیتاب ادامه داد: این پدر بی‌رحم پس از کشتن فرزندان خود، جسد آنها را به کلانتری ۱۱ رامهرمز منتقل و خود را به مأموران این کلانتری معرفی کرد.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس بازجویی‌های اولیه‌ای که توسط بازپرس کشیک قتل از نامبرده صورت گرفته، انگیزه این جنایت هولناک اختلافات خانوادگی این شخص با همسرش بوده است.
دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در پایان اضافه کرد: هم‌اکنون این فرد در بازداشت پلیس است و تحقیقات و بازجویی از وی ادامه دارد.

*یادآوری: با پیگیری های التزام معلوم شد که خبر خودکشی مادر مقتولان شایعه ای بیش نبوده و وی عصر امروز در مراسم تشییع جنازه دو پسر بیگناه خود شرکت کرده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.