رئیس شورای شهر شیبان از دست های پشت پرده سخن به میان آورد !

التزام - بيست و دومين جلسه رسمي شوراي شهر شيبان بصورت علني و با حضور مسئولین محلی از جمله فرماندار باوي، رئيس اداره ورزش و جوانان، بازيكنان و كادر فني تيم "شيبان باوي" قهرمان نيم فصل ليگ دسته يك استان به میزبانی و حضور ٧ نفر از اعضای شوراي شهر برگزار شد.
رئیس شورای شهر شیبان از دست های پشت پرده سخن به میان آورد !

التزام – بیست و دومین جلسه رسمی شورای شهر شیبان بصورت علنی و با حضور مسئولین محلی از جمله فرماندار باوی، رئیس اداره ورزش و جوانان، بازیکنان و کادر فنی تیم “شیبان باوی” قهرمان نیم فصل لیگ دسته یک استان به میزبانی و حضور ٧ نفر از اعضای شورای شهر برگزار شد.

در این جلسه فرید سجیرات رئیس شورای شهر ضمن انتقاد از ورزش و جوانان استان در خصوص کم کاری جهت به سرانجام رسیدن مجموعه ورزشی شیبان با وجود تخصیص مبلغ۶۵٠ میلیون تومان از ماده١٨٠ گفت: احساس میشود دستهای پشت پرده مایل به اجرایی شدن این پروژه در شیبان نیستند.

در ادامه فرماندار باوی نیز ضمن تقدیر رئیس و اعضای شورای شهر در ساخت ساختمان جدید شورای شهر و همچنین برگزاری جلسات بصورت خاطرنشان کرد: برگزاری علنی جلسات شورا حرکت نادری است که نشان از احترام این ارگان فعال و نقش آفرین به مردم و آرای آنهاست.
 در پایان اعضای شورای شهر شیبان در حرکتی قشنگ و غافلگیرانه با اهداء لوح تقدیر از بازیکنان و کادر تیم شیبان تقدیر بعمل آوردند.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.