قطعه هنرمندان در خیابان !

گروه هنری التزام - نمایش خیابانی «قطعه هنرمندان» به نویسندگی پژمان شاه وردی و کارگردانی مهدی ادریس پور در تالار آوینی  ماهشهر اجرا شد.این نمایش که با بازیگری حسین عبادی، امیرملایی و ایمان شالباف اجرا گردید محوریت هنرمندان و معضلات آنان را یدک می کشید که با تشویق ممتد و پرشور حاضرین مواجه شد.
قطعه هنرمندان در خیابان !

گروه هنری التزام – نمایش خیابانی «قطعه هنرمندان» به نویسندگی پژمان شاه وردی و کارگردانی مهدی ادریس پور در تالار آوینی  ماهشهر اجرا شد.
این نمایش که با بازیگری حسین عبادی، امیرملایی و ایمان شالباف اجرا گردید محوریت هنرمندان و معضلات آنان را یدک می کشید که با تشویق ممتد و پرشور حاضرین مواجه شد.

در حاشیه نشست نقد نمایش قطعه هنرمندان مهدیس آلبوغبیش مقاله زیبایی از محمد ناصری را قرائت نمود و بعد از آن حسین کارگر، رییس انجمن نمایش ماهشهر ضمن خیر مقدم و تشکر از استقبال پرشکوه تماشاگران، آنان را رکن اصلی هنر برشمرد.
وی با تاکید بر اهمیت نشست های نقد فعالیت های هنری، از تمامی گروه های نمایشی خواست تا با بها دادن به استعدادهای جوان، گامی برای اعتلای فرهنگ و هنر منطقه برداشته از خانه نشین شدن آنها جلوگیری نمایند.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.