عبدالخالق البوعلی رئیس دفتر موسیقی شادگان شد

گروه هنری التزام – سعید جنامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان طی حکمی، عبدالخالق البوعلی خواننده و نوازنده جوان و مطرح استان را برای یک دوره 2 ساله به ریاست دفتر موسیقی این شهرستان منصوب کرد.عبدالخالق البوعلی علی رقم جوانی از بزرگان موسیقی محلی بشمار می رود که با صدای تاثیرگذار خود بسیاری از قطعه های موسیقی و ترانه های فراموش شده میراث پدری ما را زنده و به گوش نسل جوان رسانده است.
عبدالخالق البوعلی رئیس دفتر موسیقی شادگان شد

گروه هنری التزام – سعید جنامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان طی حکمی، عبدالخالق البوعلی خواننده و نوازنده جوان و مطرح استان را برای یک دوره ۲ ساله به ریاست دفتر موسیقی این شهرستان منصوب کرد.
عبدالخالق البوعلی علی رقم جوانی از بزرگان موسیقی محلی بشمار می رود که با صدای تاثیرگذار خود بسیاری از قطعه های موسیقی و ترانه های فراموش شده میراث پدری ما را زنده و به گوش نسل جوان رسانده است.

در این حکم آمده که: امید است با همیاری و همدلی هنرمندان و بهره برداری از تجارب و دیدگاه های صاحب نظران، تمام توان خود را در اعتلای این هنر سنتی و فاخر و برگزاری کارگاه های آموزشی و جشنواره ها به کار گرفته و با اتکال به پروردگار متعال در نیل به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.
عبدالخالق البوعلی، صاحب ستون «فنان خوزستانی فی سطور» هفته نامه التزام است که به زبان عربی هنرمندان عرصه موسیقی و خوانندگی را به مخاطبین پر و پا قرص خود معرفی می نماید و در این مدت کوتاه این ستون را به یکی از پرمخاطب ترین ستون های التزام بدل کرده است.
مدیریت و کادر هفته نامه و پایگاه خبری التزام این انتصاب را به ایشان و جامعه موسیقی شهرستان تبریک عرض می نمایند.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.