شهادت حاج حمید تقوی و پیام تسلیت شهردار اهواز

بسم رب الشهدا و الصدیقینوَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقون بار دیگر نوای الهی ارجعی الی ربک، ضمیر خود را دریافت و فرزندی دیگری از خطه خونرنگ خوزستان و طلایه داران  مدافع حریم اهل بیت علیه السلام حماسه ای ماندگار از رشادت و صلابت آفرید.
شهادت حاج حمید تقوی و پیام تسلیت شهردار اهواز

بسم رب الشهدا و الصدیقین
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون

بار دیگر نوای الهی ارجعی الی ربک، ضمیر خود را دریافت و فرزندی دیگری از خطه خونرنگ خوزستان و طلایه داران  مدافع حریم اهل بیت علیه السلام حماسه ای ماندگار از رشادت و صلابت آفرید.

آری؛ فرزند برومند و استوار کربلای ایران سردار شهید حاج حمید تقوی نامش  در دفتر ایثار و  شهادت این سرزمین و تاریخ ثبت شد و به خیل یاران باوفای ابا عبدالله الحسین پیوست و ترجمان کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا گردید
او مظهر صفا ، صداقت ، رادمردی و راستی بود و نام نیک اش در صحیفه شهدای  اسلام و انقلاب ثبت و ضبط گردید
آری،
شهید خونابه اندیشناک فضیلت، کرامت و حریت قافله حیران بشریت است که مقصود راستین طریقت را می نمایاند و با بذل شیره جان خویش، شمع مرده انسانیت را در دل جهان سودازده و بی آرام؛ شعله ور می سازد.
شهید افسون توحید بر کالبد مرده انسان است.

شهید بارقه روشنایی الهی است در شام تردیدزدگان و خیام دنیاصفتان.
شهیدان اما زنده اند و خون این طایفه؛ رازها، آلام و آمال نهفته در قلب تاریخ را بر ملا می سازد.
خون شهید بی گمان راز هستی است و این خون راهنمای همیشه زنده تاریخ.
این جانب شهادت سردار حمید تقوی فرزند برومند خطه خونرنگ کربلای ایران را به حضرت ولی عصر، مقام معظم رهبری، امت بصیر و شهادطلب میهن اسلامی به ویژه خوزستان و خانواده‌ صبور این عزیز تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ، علو درجات آن شهید سرافراز و بردباری بازماندگان را مسألت می نمایم.

 

سید خلف موسوی شهردار اهواز

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.