استیضاح شهردار آبادان در شرایط فعلی مناسب نیست

التزام - فرشید بهشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: عملکرد محمودرضا شیرازی، شهردار آبادان را در حد مطلوب می بینم ولی عالی نیست.وی در خصوص موضوع حسابرسی شهرداری آبادان افزود: مقرر شد شهردار آبادان گزارش کامل حسابرسی را ارسال کند.عضو شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به مناسب نبودن زمان برگزاری استیضاح شهردار این شهر، تاکید کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم و پروژه های عمرانی خوبی پیش رو است، زمان برگزاری جلسه استیضاح در شرایط فعلی مناسب نیست.
استیضاح شهردار آبادان در شرایط فعلی مناسب نیست

التزام – فرشید بهشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: عملکرد محمودرضا شیرازی، شهردار آبادان را در حد مطلوب می بینم ولی عالی نیست.
وی در خصوص موضوع حسابرسی شهرداری آبادان افزود: مقرر شد شهردار آبادان گزارش کامل حسابرسی را ارسال کند.
عضو شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به مناسب نبودن زمان برگزاری استیضاح شهردار این شهر، تاکید کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم و پروژه های عمرانی خوبی پیش رو است، زمان برگزاری جلسه استیضاح در شرایط فعلی مناسب نیست.

بهشتی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه استیضاح کنندگان شهردار آبادان کدام اعضا هستند؟ تصریح کرد: حمید حنظل عیدانی، خلیل جنامی، یسری خلف دریس، ناصر کعبی و جاسم ثامری افرادی هستند که نامه استیضاح شهردار را امضا کرده اند.
وی با اشاره به پیگیری مطالبات مردم در همه ادوار شورای اسلامی شهر آبادان عنوان کرد: تاکنون شوراهای اسلامی شهر آبادان به دنبال پیگیری مطالبات مردم بوده اند و این راه در ادامه نیز با عزم جدی انجام می شود. همه باید به دنبال انجام امورات شهروندان باشیم و در شرایط فعلی باید یک وحدت ایجاد شود.
عضو شورای اسلامی شهر آبادان در خصوص زمان برگزاری جلسه استیضاح بیان کرد: به احتمال فراوان جلسه استیضاح هفته آینده تشکیل می شود.
بهشتی با اشاره به لزوم حضور رسانه ها در جلسه استیضاح شهردار آبادان ابراز کرد: با توجه به اینکه رسانه ها مطالبه گران مردم هستند لذا حضور آن ها در جلسه استضیاح در راستای شفاف سازی، اثربخش است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.