اغلب مناطق خوزستان فیبر نوری ندارند

به گزارش پایگاه خبری التزام و به نقل از خبرگزاری مهر، مسلم رحيمي اظهار كرد: در خوزستان هنوز جاي كار بسيار زياد است. وقف خودش يك رسانه است. خود وقف يك ظرفيت عظيم را در خودش به صورت ماندگاري جا مي دهد این در حالی است که بيشترين موقوفات را در خوزستان داريم
اغلب مناطق خوزستان فیبر نوری ندارند

به گزارش پایگاه خبری التزام و به نقل از خبرگزاری مهر، مسلم رحیمی اظهار کرد: در خوزستان هنوز جای کار بسیار زیاد است. وقف خودش یک رسانه است. خود وقف یک ظرفیت عظیم را در خودش به صورت ماندگاری جا می دهد این در حالی است که بیشترین موقوفات را در خوزستان داریم

وی این استان مفاخر و علمای بزرگی را در تاریخ خود دارد، افزود: در راستای توسعه همین امر و توجه به شهرهای مختلف استان خوزستان، سال گذشته و امسال عزاداری های شهر شوش در تمام شبکه های بین المللی و داخلی نمایش داده شد.

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با بیان اینکه امیدوارم تمامی رسانه ها در موضوع وقف خوب فعالیت کنند، تصریح کرد:‌ مردم خوزستان با شور فراوانی در مراسم عزاداری های اهل بیت (ع) شرکت می کنند. مردم تجمعات خوبی را در مراسم های عزاداری ها، جشن ها و سخنرانی های امامزاده های مختلف خوزستان دارند.

رحیمی یادآور شد:‌ فیبر نوری امامزاده حیدر بهبهان و دانیال نبی (ع) شوش با همکاری اوقاف، خیران و بودجه های مختلف راه اندازی شد تا امکان پخش زنده مراسم مختلف از این مکان میها شود.

وی بیان کرد:‌ چرا نمایشگاه بین المللی خوزستان نباید فیبر نوری داشته باشد که ما چشممان به بالابر اداره برق باشد. شیراز در ۲۲ نقطه فیبر نوری دارد. برای  ارتباط زنده، ساده ترین راه فیبر نوری است که قابلیت ارسال صدا و تصویر را برای ما فراهم می کند.

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان یادآور شد:‌ خوشبختانه امسال به دستور استاندار در چذابه هم فیبر نوری نصب شد که به راحتی توانستیم برنامه های مختلف این مرز را در شبکه های مختلف به نمایش بگذاریم.

رحیمی در پایان گفت: مناطق مهم خوزستان مانند نمایشگاه بین الملل، بقاع متبرکه و باید به فیبر نوری مجهز شود. برای تمامی حوزه ها خود را وقف کردیم مگر اینکه مدیر فرهنگی و اجرایی به ما اطلاع نداده باشد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.