ورودیهای اهواز ساماندهی می شوند

التزام به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) : محمدعلی دوایی فر اظهار کرد: طرح های مطالعاتی ساماندهی ورودی های شهر آغاز شده که این طرح ها در مرحله نیاز سنجی است. وی ادامه داد: این ساماندهی با اولویت ورودی شهر از سمت اندیمشک آغاز شده و اکنون نقشه هایی که برای ورودی شهر در نظر گرفته شده توسط مشاورین در حال ارزیابی است. مدنظر است که ورودی شهر مجموعه ای کاملا رفاهی خدماتی و اقامتی باشد که در این زمینه در طرح مطالعاتی، فضای سبز، راهنما، سرویس های بهداشتی، رستوران، جایگاه سوخت و دیگر موارد تعبیه شده است.
ورودیهای اهواز ساماندهی می شوند

التزام به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) : محمدعلی دوایی فر اظهار کرد: طرح های مطالعاتی ساماندهی ورودی های شهر آغاز شده که این طرح ها در مرحله نیاز سنجی است.

وی ادامه داد: این ساماندهی با اولویت ورودی شهر از سمت اندیمشک آغاز شده و اکنون نقشه هایی که برای ورودی شهر در نظر گرفته شده توسط مشاورین در حال ارزیابی است. مدنظر است که ورودی شهر مجموعه ای کاملا رفاهی خدماتی و اقامتی باشد که در این زمینه در طرح مطالعاتی، فضای سبز، راهنما، سرویس های بهداشتی، رستوران، جایگاه سوخت و دیگر موارد تعبیه شده است.

 

معاون فنی عمرانی شهرداری اهواز همچنین در خصوص المانهای میدان های بزرگ شهر نیز گفت: مشاور طرح در حال انجام مطالعات لازم برای انتخاب المانهای مناسب برای کلان شهر اهواز است. المانها باید هویت شهر را معرفی کنند لذا فاکتورهایی چون نفتخیز بودن شهر اهواز و اینکه دروازه ورود تشیع به کشور است، مدنظر قرار خواهد گرفت.

دوایی فر اظهار کرد: در طراحی المانهای میدانهای شهر، رویکرد استفاده از هویت فرهنگی، اقتصادی، و اجتماعی شهر اهواز است

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.