دخالت در انتصابات عدالت را با مشکل مواجه می کند

به گزارش التزام و به نقل از خبرگزاری مهر، عبدالحسن مقتدایی در جلسه شورای اداری شهرستان شوش عنوان کرد: شوش جز مجموعه شهرستان های دارای اصالت است به همين دليل امیدوار هستیم همه مسئولان لایق خدمت گذاری به این شهرستان باشند. وی افزود: جمعیت غالب مدیریت استان بومی هستند و این مسئله منجر به دشوار شدن نحوه فعالیت مدیران می شود. انتقاد حق همه مسئولان است اما باید بر اساس عدالت و منطق مطرح شود.
دخالت در انتصابات عدالت را با مشکل مواجه می کند

به گزارش التزام و به نقل از خبرگزاری مهر، عبدالحسن مقتدایی در جلسه شورای اداری شهرستان شوش عنوان کرد: شوش جز مجموعه شهرستان های دارای اصالت است به همین دلیل امیدوار هستیم همه مسئولان لایق خدمت گذاری به این شهرستان باشند.

وی افزود: جمعیت غالب مدیریت استان بومی هستند و این مسئله منجر به دشوار شدن نحوه فعالیت مدیران می شود. انتقاد حق همه مسئولان است اما باید بر اساس عدالت و منطق مطرح شود.

 

استاندار خوزستان تصریح کرد: هر گاه قطار توسعه استان شروع به حرکت می کند؛ سیل پرتاب سنگ به سمت آن آغاز می شود به همین دلیل شرایط استان امروزه به گونه ای است که روند توسعه آن با همان ترکیب جمعیتی و مدیریتی به پیش می رود.

وی با بیان اینکه امیدوار هستیم همه عقلای استان با کمک همدیگر خوزستان را آباد کنند، گفت: دخالت در انتصابات عدالت را با مشکل مواجه می کند. در صورتی که یک مسئول برای مردم کاری انجام ندهد برای همیشه در پست خود خواهند ماند.

استاندار خوزستان افزود: مسئولان باید جامعه را پویا نگه دارند تا با نظارت بر آن بتوانند فعالیت های شایسته ای انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه ویژگی مردم شوش منجر شده تا رغبت مسئولان به انجام خدمت بیشتر شود، اظهار کرد: ظرفیت های گردشگری در این شهرستان نیازمند توسعه است ضمن اینکه توسعه و ساماندهی بخش خدماتی در این حوزه بسیار اهمیت دارد.

هزار و یک مشکل تامین آب استان

مقتدایی تصریح کرد: برای تامین آب استان با هزار و یک مشکل مواجه هستیم. در استان در ۱۴ ماه اخیر به رغم محدودیت کارهای خوبی انجام شد.

استاندار خوزستان با اشاره به اختصاص ۳۱ میلیارد تومان برای خرید تضمینی محصولات کارخانه شیر شرکت پگاه در شوش توسط سازمان آموزش و پرورش استان تصریح کرد: اختصاص این بودجه در راستای افزایش کیفیت محصولات تولید داخل استان و تقویت بخش خصوصی انجام گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز استاندار به همراه برخی از مدیران استانی از مناطق و کارخانه جات مختلف شهرستان شوش دیدن کرد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.