سوال التزام از حاجتی: آیا سهم جوانان شادگان از بندر، فقط کارگری است؟

عباس دورقی، مدیرمسئول هفته نامه التزام، در حاشیه نشست برنامه ریزی برای افتتاح بندر شادگان، در سالن اجتماعات معاونت برنامه ریزی و بودجه استانداری خوزستان در خصوص 36 سهمیه پُست سازمانی پیش بینی شده برای جذب پرسنل این بندر از امید حاجتی پرسید که آیا سهم جوانان شادگانی از بندر، فقط کارگری است؟به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام، عباس دورقی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه از امید حاجتی پرسید که آیا سهم جوانان شادگانی از بندر، فقط کارگری است؟ که حاجتی با بهت و تعجب پاسخ داد که به هیچوجه چنین چیزی وجود ندارد و از آنجا که بندر در شادگان و متعلق به آن شهرستان است لذا در تمامی اقدامات، اولویت با بومیان آن است.
سوال التزام از حاجتی: آیا سهم جوانان شادگان از بندر، فقط کارگری است؟

عباس دورقی، مدیرمسئول هفته نامه التزام، در حاشیه نشست برنامه ریزی برای افتتاح بندر شادگان، در سالن اجتماعات معاونت برنامه ریزی و بودجه استانداری خوزستان در خصوص ۳۶ سهمیه پُست سازمانی پیش بینی شده برای جذب پرسنل این بندر از امید حاجتی پرسید که آیا سهم جوانان شادگانی از بندر، فقط کارگری است؟
به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام، عباس دورقی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه از امید حاجتی پرسید که آیا سهم جوانان شادگانی از بندر، فقط کارگری است؟ که حاجتی با بهت و تعجب پاسخ داد که به هیچوجه چنین چیزی وجود ندارد و از آنجا که بندر در شادگان و متعلق به آن شهرستان است لذا در تمامی اقدامات، اولویت با بومیان آن است.

معاون برنامه و بودجه استاندار خوزستان با تاکید بر جذب ۳۶ سهمیه کارمندی بندر از بین جوانان واجد شرایط شادگانی خاطرنشان کرد: من از طرح چنین سوالی تعجب کردم چرا که رویه و شاخص انتخاب یا استخدام در دولت تدبیر و امید بر پایه شایسته سالاری و استفاده از افراد زبده بومی مناطق بنا شده است و کارگری، تنها سهم جوانان شادگانی از بندر شهر خود نخواهد بود.
در ادامه مدیرمسئول هفته نامه التزام با یادآوری برخی استخدامهای غیربومی در شهرستان گفت: ما نیز چنین آرزویی داریم و با توجه به سابقه و اتفاقاتی که تاکنون در شهرستان من رخ داده، طرح چنین سوالی نه تنها عجیب نیست بلکه کاملا طبیعی، منطقی و مبرهن است.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه التزام خطاب به خبرنگاران حاضر اظهار کرد: این سه ماه نیز خواهد گذشت و نوبت به جذب ۳۶ سهمیه پست سازمانی نیز خواهد رسید و از همین لحظه آروز می کنم تا به دلایل کلیشه ای و معمول «عدم داشتن تخصص» جذب نیروهای غیربومی توجیه نگردد و به جوانان شهرم اجحاف نشود.

درپایان مدیر پایگاه خبری التزام نیوز یادآور شد: جوانان شهر ایزوله شده ام نگران نحوه استخدام آنان در  بندری هستند که سالها منتظر افتتاح واقعی و آغاز به کار عملی آن هستند و انعکاس این دغدغه نمی تواند نابجا باشد.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.