نشست صمیمی اصحاب رسانه و مطبوعات با آیت الله موسوی جزایری

گروه فرهنگی التزام: نشست صمیمی آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولایت فقیه «مد» در استان و امام جمعه کلانشهر اهواز با جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات در بیت آن حضرت برگزار شد.در این محفل صمیمی و پس از اقامه نماز ظهر و عصر تعدادی از مدیران مسئول رسانه ها به بیان دیدگاه ها و انتقال برخی معضلات و نارسائی ها پرداختند. سپس نماینده ولایت فقیه ضمن پاسخگویی به سوالات حضار دقایقی را در وصف و اهمیت عید غدیر پرداخت.شوخی های گاه و بیگاه آیت الله جزایری با هنرمندان عرصه رسانه، شور و شعف خاصی بین حضار ایجاد نمود به گونه ای که همگان احساس کردند در پیشگاه مقام معظم رهبری «مد» نشسته اند.
نشست صمیمی اصحاب رسانه و مطبوعات با آیت الله موسوی جزایری

گروه فرهنگی التزام: نشست صمیمی آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولایت فقیه «مد» در استان و امام جمعه کلانشهر اهواز با جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات در بیت آن حضرت برگزار شد.
در این محفل صمیمی و پس از اقامه نماز ظهر و عصر تعدادی از مدیران مسئول رسانه ها به بیان دیدگاه ها و انتقال برخی معضلات و نارسائی ها پرداختند. سپس نماینده ولایت فقیه ضمن پاسخگویی به سوالات حضار دقایقی را در وصف و اهمیت عید غدیر پرداخت.
شوخی های گاه و بیگاه آیت الله جزایری با هنرمندان عرصه رسانه، شور و شعف خاصی بین حضار ایجاد نمود به گونه ای که همگان احساس کردند در پیشگاه مقام معظم رهبری «مد» نشسته اند.

عکس ها:

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.