جلسه هماهنگی جشن عیدغدیرخم برگزار شد

از ناصر آل ناصر شهسوار شعر عربی تقدیر بعمل می آید گروه فرهنگی التزام، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان در جلسه هماهنگی جشن عیدغدیرخم این شهرستان گفت: این مراسم با همت شهرداری و شورای شهر و همکاری فرمانداری، ناحیه بسیج و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه راس ساعت 8 شب در محوطه پارک شهر برگزار خواهد شد.سعید جنامی با اشاره به مشارکت شاعران محلی و استانی خاطرنشان کرد: تبیین واقعه غدیر، تدبیر و حکمت الهی در تعیین جانشینی پیامبر اکرم (ص) از موضوعات اساسی شاعران خواهد بود.
جلسه هماهنگی جشن عیدغدیرخم برگزار شد

از ناصر آل ناصر شهسوار شعر عربی تقدیر بعمل می آید

گروه فرهنگی التزام، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان در جلسه هماهنگی جشن عیدغدیرخم این شهرستان گفت: این مراسم با همت شهرداری و شورای شهر و همکاری فرمانداری، ناحیه بسیج و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه راس ساعت ۸ شب در محوطه پارک شهر برگزار خواهد شد.
سعید جنامی با اشاره به مشارکت شاعران محلی و استانی خاطرنشان کرد: تبیین واقعه غدیر، تدبیر و حکمت الهی در تعیین جانشینی پیامبر اکرم (ص) از موضوعات اساسی شاعران خواهد بود.

کارشناس مباحث سیاسی اذعان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر با تدارک تعداد ۱۰۰۰ صندلی و تهیه، تدارک و تزئین جایگاه و محوطه نقش اساسی در برگزاری این جشن ایفا نموده است.
وی در پایان اظهار کرد: شهرستان شادگان در زمینه غدیر همیشه پیشتاز بوده و در سطح کشور جایگاه ویژه ای دارد که این موضوع عزم ما را برای برگزاری هرچه بهتر مراسم امسال دوچندان می کند.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.