دعای پرفیض عرفه در دبیرستان عترت شهرستان کارون طنین انداز شد

گروه فرهنگی التزام: دعای پر فیض و برکت عرفه با همت و تلاش سبحه معاون پرورشی دبیرستان دخترانه عترت 2 شهرستان کارون با حضور پرشور مدیریت، کارکنان، معلمان و دانش آموزان این مرکز علمی برگزار شد.مدیر دبیرستان دخترانه عترت 2 در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت : این دبیرستان در زمینه برگزاری مناسبات فرهنگی، هنری و مذهبی همیشه پیشگام بوده است. در مراسم پر فیض عرفه سعی کردیم از مداح دعوت نکنیم و از داشته های خود مرکز استفاده کنیم چرا که دانش آموزان زیادی داریم که در این زمینه توانا هستند و خواندن دعای عرفه توسط آنان می تواند انگیزه مشارکت بیشتر دانش آموزان را به دنبال داشته باشد.
دعای پرفیض عرفه در دبیرستان عترت شهرستان کارون طنین انداز شد

گروه فرهنگی التزام: دعای پر فیض و برکت عرفه با همت و تلاش سبحه معاون پرورشی دبیرستان دخترانه عترت ۲ شهرستان کارون با حضور پرشور مدیریت، کارکنان، معلمان و دانش آموزان این مرکز علمی برگزار شد.
مدیر دبیرستان دخترانه عترت ۲ در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت : این دبیرستان در زمینه برگزاری مناسبات فرهنگی، هنری و مذهبی همیشه پیشگام بوده است. در مراسم پر فیض عرفه سعی کردیم از مداح دعوت نکنیم و از داشته های خود مرکز استفاده کنیم چرا که دانش آموزان زیادی داریم که در این زمینه توانا هستند و خواندن دعای عرفه توسط آنان می تواند انگیزه مشارکت بیشتر دانش آموزان را به دنبال داشته باشد.

 

حجازی ضمن تشکر از حضور کادر هفته نامه خاطرنشان کرد: شیما باوی دانش آموز پایه دوم انسانی، سعیده ناصری دانش آموز پایه سوم تجربی و فاطمه آلبوغبیش دانش آموز پایه دوم انسانی زحمت تلاوت دعا را برعهده داشتند که جا دارد از منبر هفته نامه التزام از آنها، معاون پرورشی، معلمان، همکاران و دانش آموزان عزیزی که در این مراسم شرکت داشتند تشکر و قدردانی نمایم.
وی در پایان اظهار کرد : بی شک وجود دانش آموزان مستعد ما را بر آن خواهد داشت تا در آینده مراسم و برنامه های متنوع را با جدیت بیشتری برگزار نماییم.

عکس ها :

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.