جشن غدیر در روز شهادت حضرت امام باقر (ع) !!!

گروه فرهنگی التزام: اخیرا و در روز شهادت حضرت امام محمدباقر (ع) یکی از شبکه های ماهواره ای مطرح کشور در اقدامی عجیب و به بهانه تراکم برنامه در روز عیدغدیر، اقدام به ضبط جشن ویژه این عید بزرگ نمود.این اتفاق وقتی باورنکردنی تر جلوه می دهد که مراسم در یکی از بزرگترین حسینیه هایی برگزار شد که متولی آن از سادات علوی بوده و از معتمدین بزرگ شهرستان شادگان به شمار می رود.
جشن غدیر در روز شهادت حضرت امام باقر (ع) !!!

گروه فرهنگی التزام: اخیرا و در روز شهادت حضرت امام محمدباقر (ع) یکی از شبکه های ماهواره ای مطرح کشور در اقدامی عجیب و به بهانه تراکم برنامه در روز عیدغدیر، اقدام به ضبط جشن ویژه این عید بزرگ نمود.
این اتفاق وقتی باورنکردنی تر جلوه می دهد که مراسم در یکی از بزرگترین حسینیه هایی برگزار شد که متولی آن از سادات علوی بوده و از معتمدین بزرگ شهرستان شادگان به شمار می رود.

مراسمی که مالامال از دست زدن حضار و پایکوبی جوانان بود در شان شهرستان فرهنگی مذهبی شادگان نبوده و نیست. بجا بود که شان این روز عظیم نگه داشته می شد و برگزاری چنین مراسمی را به قبل یا بعد از روز سوگ شیعیان ایران اسلامی می گذاشتند.
باشد که با تذکر مسئولین و دقت نظر مجریان برنامه ها دیگر شاهد اینگونه مراسم نباشیم یا لااقل بجای پایکوبی به ذکر صلوات اکتفا می شد

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.