مسئولین ادارات را به همکاری می طلبیم

رئیس دانشگاه پیام نور شادگان در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت: تعداد سه آزمایشگاه،لابراتوار و کارگاه را افتتاح کردیم و برای اجرای دیگر پروژه ها گامهای بلندی برداشته ایم.کامیار کاظمی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود فضای آزمایشگاهی و نیاز به کار عملی جهت بالا بردن سطح فنی دانشجویان، آزمایشگاه عمومی شماره 2 مرکز را با هزینه ای بالغ بر 40 میلیون تومان احداث و تجهیز نموده کارگاه صنایع و جوشکاری جهت دانشجویان رشته صنایع را نیز با هزینه ای بالغ بر 15 میلیون تومان تجهیز نموده ایم.
مسئولین ادارات را به همکاری می طلبیم

رئیس دانشگاه پیام نور شادگان در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت: تعداد سه آزمایشگاه،لابراتوار و کارگاه را افتتاح کردیم و برای اجرای دیگر پروژه ها گامهای بلندی برداشته ایم.
کامیار کاظمی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود فضای آزمایشگاهی و نیاز به کار عملی جهت بالا بردن سطح فنی دانشجویان، آزمایشگاه عمومی شماره ۲ مرکز را با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیون تومان احداث و تجهیز نموده کارگاه صنایع و جوشکاری جهت دانشجویان رشته صنایع را نیز با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیون تومان تجهیز نموده ایم.

عضو هیات علمی مرکز با بیان این نکته که لابراتوار زبان با با کاربری ۳۲ نفر در حال انجام است گفت: با کمک خیرین منطقه در حال دیوارکشی مسجد دانشگاه هستیم که امیدوارم این کمک ها تا تکمیل نهایی آن ادامه داشته باشد. ضمن اینکه با استان در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم اعتبار ساخت آلاچیق، سایبان و کفپوش پیاده رو را تامین نماییم.
وی با تاکید بر تکمیل پروژه اتصال به فاضلاب شهری با همکاری اداره آب و فاضلاب شهرستان اظهار کرد: از مسئولین شهرستان تقاضا دارم این مرکز علمی فرهنگی را تنها نگذارند شهردار محترم با آسفالت ورودی دانشگاه، اهداء نهال جهت فضای سبزو خاکریزی نخاله های شهری جهت پر کردن چاله های موجود در دو طرف پیاده رو ما را یاری دهد. ضمن اینکه دوستان ما در اداره برق جهت تامین پایه های روشنایی داخل دانشگاه ما را همراهی کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور در پایان با اعلام این خبر که تعداد ۸ نفر هیات علمی در دانشگاه مشغول فعالیت هستند گفت: هم اکنون دانشجویان این مرکز در رشته های مهندسی آب، علوم و مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر (فناوری اطلاعات)، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی مدیریت پروژه، مهندسی کشاورزی (علوم دام)، مهندسی کشاورزی (ترویج و آموزش کشاورزی)، مهندسی منابع طبیعی (محیط زیست)، مهندسی کشاورزی (اقتصاد کشاورزی) و کارشناسی رشته های زیست شناسی گیاهی، زیست شناسی عمومی، الهیات (فقه و مبانی)، حقوق، زبان و ادبیات فرسی، زبان و ادبیات عرب، علوم اجتماعی (پژوهشگری)، الهیات (علوم قرآن، حدیث)، تاریخ، جغرافیا، ژئومرفولوژی، مترجمی زبان انگلیسی، علوم ورزشی، علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم اجتماعی (برنامه ریزی)، روان شناسی، ریاضیات و کاربردها، مدیریت صنعتی و حسابداری در حال تحصیل می باشند و تلاش برای تامین فضای مناسب آموزشی و حداقل های رفاهی در جریان است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.