رسانه ها، هنرمندان خوزستان را فراموش کرده اند

گروه فرهنگی هنری التزام: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: رسانه ها، هنرمندان خوزستان را فراموش کرده اند به گونه ای که کمتر نشریه ای یافت می شود که معرفی هنرمندان، این گنجینه های بی بدیل استان را در نظر داشته باشد.همایون قنواتی با گله مندی از رسانه های استان خاطرنشان کرد: متاسفانه این استان با وجود استعدادهای بی پایان در عرصه هنر ، به علت عدم انعکاس فعالیت های آنان توسط رسانه ها، آنچنان که شایسته شأن آنها است به مردم شناسانده نشده اند و این برای استانی که داعیه فرهنگی چندین هزار ساله را یدک می کشد نمی تواند جالب باشد.
رسانه ها، هنرمندان خوزستان را فراموش کرده اند

گروه فرهنگی هنری التزام: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: رسانه ها، هنرمندان خوزستان را فراموش کرده اند به گونه ای که کمتر نشریه ای یافت می شود که معرفی هنرمندان، این گنجینه های بی بدیل استان را در نظر داشته باشد.
همایون قنواتی با گله مندی از رسانه های استان خاطرنشان کرد: متاسفانه این استان با وجود استعدادهای بی پایان در عرصه هنر ، به علت عدم انعکاس فعالیت های آنان توسط رسانه ها، آنچنان که شایسته شأن آنها است به مردم شناسانده نشده اند و این برای استانی که داعیه فرهنگی چندین هزار ساله را یدک می کشد نمی تواند جالب باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به انتخاب برخی تیترهای یأس آور اظهار کرد: فعالان رسانه ای باید دیدی فرهنگی و نگرشی اجتماعی تر پیدا کنند و یک نگاه مجددی به استان بیاندازند و فضای استان را مورد نظر قرار دهند و در انتخاب تیترها دقت کنندو از استان، جَوی سالم و رقابتی نشان دهند تا زمینه ی جذب گردشگر و سرمایه گذار را فراهم سازند.
قنواتی در پایان ضمن تقدیر از رسانه هایی که فرهنگ و هنر را جزئی از رسالت خود می دانند گفت: باید به سمتی برویم که استانی پویا و شکوفا داشته باشیم و این حق همه ما است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.