خوزستان، نایب قهرمان فوتسال کارکنان امورمالیاتی کشور شد

گروه ورزشی التزام: به گزارش روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان، تیم فوتسال این اداره در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان سازمان امورمالیاتی کشور که با شرکت 35 تیم در قزوین برگزار شد به عنوان نایب قهرمانی رسید.تیم فوتسال اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان که در یک گروه 5 تیمی با تیم های قزوین، فارس، گلستان و کردستان همگروه بود موفق شد با کسب 3 برد و یک باخت به دور بعد راه یابد.
خوزستان، نایب قهرمان فوتسال کارکنان امورمالیاتی کشور شد

گروه ورزشی التزام: به گزارش روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان، تیم فوتسال این اداره در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان سازمان امورمالیاتی کشور که با شرکت ۳۵ تیم در قزوین برگزار شد به عنوان نایب قهرمانی رسید.
تیم فوتسال اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان که در یک گروه ۵ تیمی با تیم های قزوین، فارس، گلستان و کردستان همگروه بود موفق شد با کسب ۳ برد و یک باخت به دور بعد راه یابد.

این تیم توانست ۲ بر ۱ تیم قزوین، ۱۰ بر یک تیم فارس و ۵ بر صفر تیم کردستان را از پیش رو بردارد و در دیدار با تیم گلستان با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ شکست خورد. در مرحله یک هشتم توانست با نتیجه ۴ بر یک تیم سمنان را شکست دهد و در مرحله یکچهارم نهایی نیز موفق شد با نتیجه ۵ بر یک تیم بسیج تهران را با شکست بدرقه کند. خوزستانیها در مرحله نیمه نهایی با نتیجه قاطع ۵ بر صفر تیم البرز را شکست دادند و گام در مسابقه فینال نهادند ولی در آن مسابقه در حالی که با نتیجه ۳ بر ۳ از حریف خود پیش بود، داور مسابقه میلاد صادقی آقای گل مسابقات را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد تا تیم خوزستان از هم بپاشد و نتیجه ۳ بر ۳ مساوی شود و در ضربات بی رحم پنالتی بازی را با نتیجه ۷ بر ۶  به تیم حراست وزارتخانه اموراقتصادی و دارایی واگذار کند.در این مسابقات تیم گلستان به مقام سوم نائل آمد.
در پایان این مسابقات تیم اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان با ۳۶ گل زده و ۱۰ گل خورده به عنوان بهترین خط حمله و برترین خط دفاع دست یافت. میلاد صادقی از خوزستان با به ثمر رساندن ۱۷ گل به عنوان آقای گلی رسید و حسن حمودی دروازه بان خوزستانی نیز به عنوان بهترین دروازبان دست یافت.
تیم خوزستان در این مسابقات با ارائه بازیهایی زیبا و منسجم توانست قدرت استان را به تیم ها تحمیل کند و چه بسا اگر داوری کمی جانبدارانه قضاوت نمی کرد این تیم با کاپ قهرمانی به اهواز برمی گشت.

***

در ایستاده از راست: مسعود علمشاهی، حسن حمودی (کاپیتان)، عبدالرضا جلالی، میلاد صادقی، علی خورشیدی (بازیکن – سرمربی)
نشسته از راست: حاتم شناوری، جعفر افتخار، علی رشیدی، محمد اکبرزاده

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.