بتون ریزی بستر رودخانه اجرایی خواهد شد

دهیار روستای ام الحجار در گفتگو با شکیب باوی خبرنگار هفته نامه التزام در دارخوین گفت: دهیاری و شورای روستای ام الحجار در دو بخش عمرانی و فرهنگی پروژه تعریف کرده است.ریاض حزبیان خاطرنشان کرد: در زمینه عمرانی، زیباسازی روستا را در اولویت خود داشتیم که رنگ آمیزی، نقاشی و نصب تابلو در قسمت های مختلف روستا از جمله دیوارهای مساجد، مدرسه، و معابر پرتردد با هدف ایجاد حس نشاط شادابی و با اعتباری بالغ بر  38 میلیون ریال به انجام رسید همچنین پروژه روشنایی با نصب تعدادی لامپ با اعتباری بالغ بر 50 میلیون ریال اجرایی گردید.
بتون ریزی بستر رودخانه اجرایی خواهد شد

دهیار روستای ام الحجار در گفتگو با شکیب باوی خبرنگار هفته نامه التزام در دارخوین گفت: دهیاری و شورای روستای ام الحجار در دو بخش عمرانی و فرهنگی پروژه تعریف کرده است.
ریاض حزبیان خاطرنشان کرد: در زمینه عمرانی، زیباسازی روستا را در اولویت خود داشتیم که رنگ آمیزی، نقاشی و نصب تابلو در قسمت های مختلف روستا از جمله دیوارهای مساجد، مدرسه، و معابر پرتردد با هدف ایجاد حس نشاط شادابی و با اعتباری بالغ بر  38 میلیون ریال به انجام رسید همچنین پروژه روشنایی با نصب تعدادی لامپ با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون ریال اجرایی گردید.

وی در ادامه گفت: تهیه سطل های جمع آوری پسماند و نصب آنها در معابر ورودی و خروجی روستا و همچنین در خیابان اصلی از اقداماتی بود که اخیرا صورت گرفته است و این امید را داریم که با جمع آوری زباله آن هم دو روز در هفته بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه خدمات رسانی به این مردم شریف و رضایتمندی آنان برداشته باشیم.
این مقام مسئول افزود: در زمینه فرهنگی با راه اندازی کلاس های آموزش قرآن، احکام و جلسات رفع شبهات توسط حجت الاسلام زنبوری در ترویج فرهنگ اصیل اسلامی اقدام نمودیم همچنین با مشارکت ۱۰ میلیون ریالی در تجهیز و تکمیل ساختمان مسجد به پروژه تکمیل آن یاری رساندیم که امیدواریم قبول افتد.
حزبیان با بیان اینکه دهیاری ام الحجار در حال حاضر پروژه های خوبی در دست اجرا دارد اظهار کرد: احداث پارک کودک و همچنین ایجاد فضای سبز و تجهیز آن با متراژی حدود ۶۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون ریال ظرف سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید همچنین با پیگیری های این دهیاری و مساعدت مسئولین محلی تکمیل طرح هادی و نیز کابلی کردن شبکه برق و تکمیل انشعابات گاز روستا به انجام خواهد رسید .
دهیار ام الحجار در پایان ضمن تشکر از نماینده، فرماندار، بخشدار و مسئولین محلی افزود: بتون ریزی ۵۲۵ متر از بستر رودخانه کارون در محدوده ام الحجار قرار است در سال جاری انجام بگیرد ضمن اینکه پیگیری احداث کتابخانه و مدرسه راهنمایی دخترانه را در برنامه خود داریم.

مطالب پیشنهادی :

یک نظر در “بتون ریزی بستر رودخانه اجرایی خواهد شد”

  • معرفی در تاریخ 18 ژوئن, 2019, 11:12

    تبریک عرض می کنم

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.