یک شادگانی رتبه اول ارشد تاریخ را کسب کرد

التزام - افتخار کسب رتبه یک کنکور ارشد رشته تاریخ توسط جوان محجوب شادگانی شور و شادی خاصی را در بین مردم این شهرستان باعث شد . با این جوان موفق گفتگویی انجام دادیم که مختصری از آن را تقدیم شما مخاطبان محترم می کنیم :بیوگرافی :سعید خنافره مودت در تاریخ 28 خردادماه 1371 در روستای گیداری شهر خنافره به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در دبستان شهیدجاسم عساکره گذراند.
یک شادگانی رتبه اول ارشد تاریخ را کسب کرد

التزام – افتخار کسب رتبه یک کنکور ارشد رشته تاریخ توسط جوان محجوب شادگانی شور و شادی خاصی را در بین مردم این شهرستان باعث شد . با این جوان موفق گفتگویی انجام دادیم که مختصری از آن را تقدیم شما مخاطبان محترم می کنیم :
بیوگرافی :
سعید خنافره مودت در تاریخ ۲۸ خردادماه ۱۳۷۱ در روستای گیداری شهر خنافره به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در دبستان شهیدجاسم عساکره گذراند.

مقطع راهنمایی را در مدرسه محمدمنصورحاج کاظمیان روستای ناصری سپری کرد و مقطع متوسطه را در دبیرستان فرهنگ و پیش دانشگاهی را در مرکز آموزشی امام سجاد (ع) شادگان به پایان رساند. در زمان تحصیل نتوانست سر کار برود و خرج وی را خانواده می دادند. از دوری راه و سختی های دوران تحصیل به عنوان انگیزه ای برای جبران نارسائی ها استفاده کرد و در سال ۸۹ در رسته علوم انسانی در رشته تاریخ دوره روزانه وارد دانشگاه یزد شد. در دانشگاه همواره شاگرد اول بود بصورتی که می توانست به عنوان استعداد درخشان وارد مقطع کارشناسی ارشد شود لیکن او اول اصرار داشت تا حتما در آزمون شرکت کند و نتیجه این پافشاری کسب رتبه اول این رشته در کشور بود.

برنامه ریزی:
آهستگی و پیوستگی در مطالعه و همچنین استفاده از منابع مرتبط را از عوامل موفقیت خود می داند و مطالعه روزانه ۷ ساعت در طول شش ماه را برای این موفقیت کافی می داند هرچند با نزدیک شدن به آزمون برنامه درسی وی نیز فشرده تر و سنگین تر شد.

مشوقان:
اساتید را در رسیدن به موفقیت موثر می داند و دلگرمی خانواده بویژه برادرش محمد را می ستاید.

رشته تحصیلی مورد علاقه:
علاقه خاصی به ادبیات و خبرنگاری دارد و بخاطر شناخت گذشته گان رشته تاریخ را دوست دارد. کسب این رتبه را سقف آرزوهای خود نمی داند و آنرا آغازی برای پیشرفت های بعدی تلقی می کند.

علاقمندی ها :
به مطالعه کتاب های تاریخی علاقه خاصی دارد. طرفدار تیم باشگاهی استقلال تهران است. قورمه سبزی دستپخت مادرش را خیلی دوست دارد و اوقات فراغتش را به مطالعه و گشت و گذار با دوستان سپری می کند. از غول چراغ جادو سلامتی خود و خانواده اش را خواهد خواست. از خداوند نیز موفقیت و سلامتی و از خلق خدا تلاش برای موفقیت طلب دارد.

حرف ناگفته :
می گوید که در شادی کسب رتبه اول، خیلی از دوستان همشهری و هم استانی با من شریک بودند. همه مسئولین شهرستان به من لطف داشتند در مراسمی که به همت بخشداری خنافره و پایگاه بسیج خیبر برگزار شد خیلی از مسئولین عزیز حضور داشتند.از این منبر دوست دارم بدون اینکه از شخص خاصی اسم بیارم تا کسی از قلم نیفتد از تمامی این گرامیان تشکر و قدردانی نمایم ولی با این وجود نمی توانم از آقای هادی بریهی مدیر محترم مدرسه دوران تحصیلم نامی نبرم. مطالعه و تحصیل تنها خواسته من از دوستان جوان است.

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.