زخم های دهان باز کرده خیابان ها را دریابیم

گروه اجتماعی التزام: ترمیم و اصلاح شبکه های مورد دار فاضلاب از اقدامات قابل تقدیر و شایان ذکر شهرداری اهواز است اما برخی تأخیرها و گاهاً بی برنامگی ها، مردم مناطق مختلف اهواز را کلافه کرده است و با تماس و مراجعه به دفتر هفته نامه التزام خواستار رساندن اعتراض و فریاد آنان به گوش مسئولین زحمتکش و با تعهد شهرداری شده اند. خیابان پیروزی، تقاطع خیابان 10 پاداد از جمله پروژه های حفاری است  که بیش از 2 ماه از شروع آن می گذرد و به نظر نمی آید که به این زودی ها خاتمه یابد به گونه ای که صدای اعتراض مردم این منطقه را درآورده است.
زخم های دهان باز کرده خیابان ها را دریابیم

گروه اجتماعی التزام: ترمیم و اصلاح شبکه های مورد دار فاضلاب از اقدامات قابل تقدیر و شایان ذکر شهرداری اهواز است اما برخی تأخیرها و گاهاً بی برنامگی ها، مردم مناطق مختلف اهواز را کلافه کرده است و با تماس و مراجعه به دفتر هفته نامه التزام خواستار رساندن اعتراض و فریاد آنان به گوش مسئولین زحمتکش و با تعهد شهرداری شده اند.
خیابان پیروزی، تقاطع خیابان ۱۰ پاداد از جمله پروژه های حفاری است  که بیش از ۲ ماه از شروع آن می گذرد و به نظر نمی آید که به این زودی ها خاتمه یابد به گونه ای که صدای اعتراض مردم این منطقه را درآورده است.

وجود چندین مدرسه و مرکز آموزشی که عموماً مقطع دبستان هستند همچنین فعالیت آژانس مسافرتی، نانوایی، سوپرمارکت و… لزوم تکمیل هر چه سریعتر این پروژه را می طلبد چرا که این حفاری علاوه بر ایجاد خطرات جدی برای کودکان و سالخوردگان این خیابان پر جمعیت، کسادی بازار فعالان اقتصادی را موجب شده است.

صاحب نانوایی این خیابان می گوید: مردم می ترسند بچه هایشان را به نانوایی بفرستند و ترجیح می دهند در مسیر خود از مناطق دیگر نان تهیه کنند. همچنین قبل از حفاری، رهگذران، عمده خریدار ما بودند که بعد از حفاری آن ها را نیز از دست دادیم. جدای از مسائل فروش، از نظر بهداشتی نیز با مشکل مواجه هستیم چرا که گرد و خاک ناشی از فعالیت آن ها واقعاً آزار دهنده است.
مدیر آژانس مسافرتی خیابان نیز می گوید: در این آشفته بازار گرانی سوخت مجبور هستیم برای رسیدن به مشترکان عزیز چندین خیابان را دور زده تا به مقصد برسیم و این علاوه بر اینکه سر و صدای همکاران تاکسی دار را درآورده، نارضایتی مشتریان بابت تأخیر در ارائه سرویس را باعث شده است. هر پروژه ای قبل از اجرا تعریف می شود نمی دانم چرا تکمیل حفاری این خیابان اینقدر به درازا کشیده است.

در گفتگو با طاهری مدیر پروژه، وی با بیان اینکه این حفاری مربوط به پروژه های آب های سطحی شهرداری اهواز است گفت : عدم پرداخت پول توسط شهرداری و همچنین کارشکنی آبفای استان در باز کردن فاضلاب های میدان جمهوری اسلامی باعث به درازا کشیدن کار احداث و اتمام این خط گردیده است.
به نقل گله مندی این دو عزیز اکتفا می کنیم و از نقل صحبت های اهالی و دیگر فعالان اقتصادی صرفه نظر می کنیم اما دوستان خوب ما در شهرداری بدانند که بازی با احساس مردم، بسیار غیر منطقی و نامسئولانه است و امیدواریم با مدیریت خوبی که از آن ها سراغ داریم  هر چه سریعتر به این خیابان و دیگر پروژه های در حال اجرا رسیدگی کنند و بیش از این موجبات نارضایتی خلق الله را فراهم نکنند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.