رقابت خوشمزه ی خانم های اداره کل امورمالیاتی !

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام و به نقل از روابط عمومی : دومین جشنواره آشپزی بانوان شاغل در اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان با معرفی برندگان خود خاتمه یافت . در این مسابقه که با حضور محسن کاویانی مدیرکل امورمالیاتی ، معاونان ، پرسنل و داوری کارشناسان نخبه تغذیه برگزار شد ؛ غذاهای اصلی و دسرهای متنوعی ارائه گردید که پس از داوری از کارکنان پذیرایی به عمل آمد .
رقابت خوشمزه ی خانم های اداره کل امورمالیاتی !

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام و به نقل از روابط عمومی : دومین جشنواره آشپزی بانوان شاغل در اداره کل امورمالیاتی استان خوزستان با معرفی برندگان خود خاتمه یافت .
در این مسابقه که با حضور محسن کاویانی مدیرکل امورمالیاتی ، معاونان ، پرسنل و داوری کارشناسان نخبه تغذیه برگزار شد ؛ غذاهای اصلی و دسرهای متنوعی ارائه گردید که پس از داوری از کارکنان پذیرایی به عمل آمد .

مهناز ممبینی مسئول بانوان اداره کل امورمالیاتی طی سخنانی کوتاه گفت : خوشبختانه آقای کاویانی نگاه ویژه ای به مقام و شان زنان شاغل دارد و در طول سال از برنامه های مختلف فرهنگی ، ورزشی ، هنری ، اردوهای علمی و تفریحی و … حمایت کرده است . میزان مشارکت خانم ها در جشنواره آشپزی بسیار برجسته و پررنگ بود و در ایجاد فضایی فرح بخش که آنها را از فضای اداری دور می کند موثر بوده است .
وی در پایان خاطرنشان کرد : در انتخاب نفرات برتر جشنواره سعی کردیم ضمن حفظ نظم و ترتیب مسابقاتی ، برای تشویق همکاران در سالروز ولادت زهرای اطهر ( س ) افراد بیشتری را انتخاب بکنیم که ترکیب آنها به ترتیب زیر می باشد :
اول :
الهام عبدالله زید – قدم خیر ملکی
دوم :
هدی سلیمانی – فرخنده محمدی – سیده مریم موسوی – وفا بیت سیاح – آمنه شاکرزاده
سوم :
رضیه عباسی – آمنه بالدی – شیرین دشت بزرگ – فاطمه قنواتی – سمیه کریمی – نسیم بارانی – ماریا بارانی – اکرم خورشیدی – راضیه خورشیدی – زهره فرنقی – هدی اسلامی – فرشته یزدانی – آزاده پورمعماردزفولی – سمیه ربانی فر – فاطمه شیخ زاده
گفتنی است که « هما سجاد پور » با پخت لازانیایی بزرگ مزین به آرم اداره کل امورمالیاتی مورد تقدیر ویژه مدیرکل قرار گرفت .

عکس ها :

غذاها :

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.