همایش پیاده روی بانوان کوت عبدالله به روایت تصویر

التزام - در هفته بزرگداشت بزرگ بانوی دو عالم زهرای اطهر ( س ) بانوان شهر کوت عبدالله در اولین و بزرگترین همایش پیاده روی این شهر که در نوع خود بی سابقه بوده شرکت نمودند . در این همایش که به همت فرمانداری ، شورای اسلامی شهر ، شهرداری ، اداره ورزش و جوانان و کمیسیون بانوان شهرستان کارون و مشارکت حجه الاسلام و المسلمین خضیراوی برگزار گردید تعداد 3 دستگاه تلویزیون LCD و تعداد 25 کارت هدیه 50 هزار تومانی اهدا گردید و فخریه فریح زاده عضو شورای شهر کوت عبدالله نیز تعداد 10 کارت هدیه 20 هزار تومانی تقدیم کرد .
همایش پیاده روی بانوان کوت عبدالله به روایت تصویر

التزام – در هفته بزرگداشت بزرگ بانوی دو عالم زهرای اطهر ( س ) بانوان شهر کوت عبدالله در اولین و بزرگترین همایش پیاده روی این شهر که در نوع خود بی سابقه بوده شرکت نمودند .

در این همایش که به همت فرمانداری ، شورای اسلامی شهر ، شهرداری ، اداره ورزش و جوانان و کمیسیون بانوان شهرستان کارون و مشارکت حجه الاسلام و المسلمین خضیراوی برگزار گردید تعداد ۳ دستگاه تلویزیون LCD و تعداد ۲۵ کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی اهدا گردید و فخریه فریح زاده عضو شورای شهر کوت عبدالله نیز تعداد ۱۰ کارت هدیه ۲۰ هزار تومانی تقدیم کرد .

 

اولین همایش پیاده روی بانوان کارون حرکت خوب و پسندیده ای بود که از دید باز و بینش وسیع علیدادی فرماندار این شهرستان نشات گرفته و با مساندت شهردار و شورای این شهر اجرایی شده است که با تمام نواقص و کاستی ها بی شک گام موثری در نهادینه کردن فرهنگ ورزش و پیاده نمودن روح طراوت اجتماعی خواهد داشت .

حاشیه ها :

پناه بردن به سایه درختان قبرستان برای فرار از گرما !

 

مشکلات سیستم صوتی !

 

آماده سازی محل اهداء جوایز

 

نصب بنرها و استندها

 

حضور موثر پلیس راه ، نیروهای انتظامی و آتش نشانی

عکس ها :

عکس ها : سمیه صالحی

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.