دوره آموزشی « خبرنویسی » هفته نامه التزام برگزار گردید

التزام : کارگاه آموزشی یکروزه آموزش خبرنویسی التزام زیرنظر استاد ولید البوناصر برگزار گردید .در این خصوص عباس دورقی گفت : هفته نامه التزام از آغاز فعالیت نشریه ، توجه ویژه ای به مقوله آموزش داشته و دارد . به گونه ای که تاکنون علاوه بر برگزاری چندین کارگاه آموزشی از جمله خبرنویسی ، مقاله نویسی ، فن مصاحبه و ... میزگرد آموزشی وبلاگ نویسی را نیز برگزار کرده است.
دوره آموزشی « خبرنویسی » هفته نامه التزام برگزار گردید

التزام : کارگاه آموزشی یکروزه آموزش خبرنویسی التزام زیرنظر استاد ولید البوناصر برگزار گردید .
در این خصوص عباس دورقی گفت : هفته نامه التزام از آغاز فعالیت نشریه ، توجه ویژه ای به مقوله آموزش داشته و دارد . به گونه ای که تاکنون علاوه بر برگزاری چندین کارگاه آموزشی از جمله خبرنویسی ، مقاله نویسی ، فن مصاحبه و … میزگرد آموزشی وبلاگ نویسی را نیز برگزار کرده است.

مدیرمسئول هفته نامه التزام با انتقاد از عدم گنجاندن مطالعه و آموزش در برنامه روزانه جوانان استان عموما و جوانان شادگان خصوصا خاطرنشان کرد : نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و آموزش از اهداف مهم ما در برگزاری کارگاه های آموزشی می باشد . یک شهروند آنهم قشر جوان باید بتواند مشکلات جامعه خود را به طرز صحیحی بنویسد تا زمینه ساز حل آن مشکلات باشد و هفته نامه التزام همیشه در زمینه ارائه آموزشهای تخصصی به شهروندان پیشگام بوده است .

صاحب امتیاز هفته نامه التزام در پایان ضمن اعلام مستمر بودن این دوره ها ؛ در خصوص این کارگاه گفت : در راستای اهداف از پیش تعیین شده ، از ولید البوناصر که از اساتید مجرب آموزش خبرنگاری است دعوت کردیم تا کار تدریس را به عهده بگیرد . این دوره یک روزه بوده و بر روی « خبرنویسی » تمرکز داشت . خبر برتر در هفته نامه چاپ خواهد شد کمااینکه دوستانی که بتوانند حدنصاب نمره را کسب کنند به عنوان خبرنگار التزام انتخاب خواهند شد .
حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این کلاس و ایراد سخنانی چند از موارد قابل ذکر بود .

سعید جنامی ضمن تشکر از هفته نامه التزام در برگزاری چنین دوره های تخصصی مفیدی گفت : مکتب رفتارگرایی ، که رفتار مدیران حکومت ها است ، اصل اساسی نظام بین المللی را ترسیم می کند . برخی معتقد به مکتب فرا رفتارگرایی هستند و مدیران نظام ها در زیر سایه ارتباطات قرار دارند و شما خبرنگاران در این مجموعه قرار دارد .
وی در پایان با بیان اینکه سوژه یابی مهمترین هنر یک خبرنگار است گفت : شما رسالتی خطیر ، مهم ، جذاب و جنجال برانگیزی دارید که با شناخت کافی و همچنین طی دوره های آموزشی لازم می توانید ناجی منطقه و جامعه خود از عقب ماندگی و ایستایی باشید و من در همین جا آمادگی کامل خود را برای هر گونه همکاری با برادرم آقای دورقی که زحمات بی شائبه و خدمات بی منتی تقدیم جوانان شهر می کند اعلام می دارم .
لازم به ذکر است تاکنون چندین دوره آموزشی توسط هفته نامه التزام برگزار شده و قرار است برگزاری برخی دوره ها بصورت ماهانه ادامه پیدا کنند . این آموزش ها برای همه علاقمندان می باشد و نامردمی برخی آموزش دیده ها ما را دلسرد نخواهد کرد .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.