جینگلو ؛ جام قهرمانی اسبدوانی کشور را از دست مشاور ارشد رئیس جمهور گرفت

محمد حاجی زاده قهرمان شادگانی سوارکاری کشور معروف به جینگلو ( جنگجو ) در ظرف سه روز دو بار به مقام قهرمانی ایران رسید تا جام قهرمانی خود را از دستان اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور بگیرد . به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام : محمد حاجی زاده سه روز پس از کسب مقام قهرمانی اسبدوانی کشور ، فاتح کورس افتتاحیه پیست منطقه آزاد تجاری اروند شد .این ورزشکار شادگانی که با اسب دهدار بیش از صد امتیاز کشوری کشب کرده بود اینبار با گود بای اسب سه ساله ی خود ظرف سه روز به دو مقام قهرمانی کشوری رسید تا نام خوزستان و شادگان را در حضور مقامات کشوری بر سر زبانها بیاندازد .
جینگلو ؛ جام قهرمانی اسبدوانی کشور را از دست مشاور ارشد رئیس جمهور گرفت

محمد حاجی زاده قهرمان شادگانی سوارکاری کشور معروف به جینگلو ( جنگجو ) در ظرف سه روز دو بار به مقام قهرمانی ایران رسید تا جام قهرمانی خود را از دستان اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور بگیرد .
به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام : محمد حاجی زاده سه روز پس از کسب مقام قهرمانی اسبدوانی کشور ، فاتح کورس افتتاحیه پیست منطقه آزاد تجاری اروند شد .
این ورزشکار شادگانی که با اسب دهدار بیش از صد امتیاز کشوری کشب کرده بود اینبار با گود بای اسب سه ساله ی خود ظرف سه روز به دو مقام قهرمانی کشوری رسید تا نام خوزستان و شادگان را در حضور مقامات کشوری بر سر زبانها بیاندازد .

این مسابقات به مناسبت افتتاح پیست اسب دوانی منطقه آزاد تجاری اروند برگزار شد با قهرمانی فرزند برومند شادگانی خاتمه یافت تا جایزه خود را از دستان اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور تحویل بگیرد .
در این مسابقات ۱۲۰  اسب از شهرهای مختلف استانهای خوزستان ، یزد ، کرمانشاه ، کرمان ، آذربایجان شرقی و لرستان شرکت کرده اند .

گفتنی است مسابقات کورس سوارکاری اسب اصیل عرب جام منطقه آزاد اروند پس از سال ها همزمان با بهره برداری از میدان سوارکاری آبادان و خرمشهر برگزار گردید ، : میدان سواری کاری آبادان و خرمشهر با قدمت ۲۰۰ ساله ، سال ها مورد تعمیر و مرمت قرار نگرفته بود که با تلاش سازمان منطقه آزاد اروند مجددا راه اندازی شد.
محمد حاجی زاده در تاریخ ۷ / ۱ / ۱۳۶۰ در شادگان به دنیا آمد . علاقه وافری به اسب دوانی دارد و تا کنون بارها و بارها برای استان و شادگان افتخارآفرینی کرد لیکن هیچ گونه مساعدت و همکاری از هیچ ارگان یا سازمانی ندیده است که جا دارد مسئولین دلسوز استانی قدردان زحمات این جوان شایسته کشورمان باشند .

کادر هفته نامه التزام این موفیقت بزرگ را به این ورزشکار بی ادعا و جامعه ورزش استان تبریک و تهنیت عرض می نماید .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.