گشت و گذاری در تالاب بین المللی شادگان ۲

هفته نامه التزام : با همت جوانان شادگانی ، مضیفی برای نمایش فلکلور منطقه و پذیرایی از مهمانان نوروزی تالاب بین المللی شادگان برپا شد تا در زمینه شناساندن فرهنگ غنی خود به هموطنان نقش آفرینی کنند . خبرنگار هفته نامه التزام نیز از فرصت استفاده کرد و با خانواده های محترم و دوست داشتنی از کشورهای چین و عراق و استانهای اصفهان ، کرمانشاه ،
گشت و گذاری در تالاب بین المللی شادگان ۲

هفته نامه التزام : با همت جوانان شادگانی ، مضیفی برای نمایش فلکلور منطقه و پذیرایی از مهمانان نوروزی تالاب بین المللی شادگان برپا شد تا در زمینه شناساندن فرهنگ غنی خود به هموطنان نقش آفرینی کنند .

خبرنگار هفته نامه التزام نیز از فرصت استفاده کرد و با خانواده های محترم و دوست داشتنی از کشورهای چین و عراق و استانهای اصفهان ، کرمانشاه ،

 یزد ، کرمان و تهران و شهرهایی همچون شیراز ، اهواز و ماهشهر مصاحبه کرد و علت انتخاب تالاب شادگان ، چگونگی آشنایی با این محل و نظر آنان در مورد نکات مثبت و منفی این سفر را پرسید که پاسخ های جالب و گاها دردآوری را بیان نمودند که گزیده ای از این صحبتها را تقدیم می کنیم :

حسینی از اصفهان :  « ما در مسیر رفتن به مناطق جنگی ، تابلوی تالاب را دیدیم و تصمیم گرفتیم بازدید کنیم . خیلی عالی بود و از مردم شهر و استانم خواهم خواست که از تالاب دیدن کنند . »


خسروی و حاجیان زن و شوهری مهربان از کرمانشاه : « ما تابلوی سر راه را دیدیم و فورا به سمت تالاب پیچیدیم . از مهمان نوازی جوانان شادگانی ممنونیم واقعا سنگ تموم گذاشتند . »

خسروی کوچولو نیز با تمجید از تالاب گفت : « می خواهم در مورد سفر به تالاب برای بچه های کلاسم انشا بنویسم »

فو از کشور چین : « ما توی شرکت اروندان آشنا داشتیم و با خانواده تصمیم گرفتیم بیاییم تالاب . خیلی عالی بود ولی کاش سطل زباله می گذاشتند . آلاچیق ها کثیف و قدیمی بودند . بوفه ای داخل تالاب ندیدیم .  آب تالاب پر از آشغال بود . خیلی حیف است »
مرادی از کرمانشاه : « ببینید ، تبلیغات حرف اول را می زند . حیف است نعمت بزرگ گردشگری همچون تالاب شادگان در سکوت رسانه ای متروک باشد . باید این تالاب دل انگیز را به هموطنان معرفی کنید . »
اَردهی از تهران : « برای اولین بار بود که می آییم . برایمان واقعا جذاب بود . قصد داریم سالهای بعدی با افراد بیشتری از فامیل به دیدن تالاب بیاییم . »
حاج رسول شبیبی از اهواز : « تالاب بالاتر از تصورم بود ولی با این حال ؛ چاپ بروشور ، وجود راهنماها ، رعایت بیشتر بهداشت و نظافت تالاب و تامین آب شرب می توانست کمک شایانتری به مسافران بکند . با دل و جان از این گنج مواظبت کنید . »
اَماره از ماهشهر : « همه چیز عالی بود . آدم اینجا حس می کند در خانه خودش نشسته . امنیت و رفاه مثال زدنی بود .  »
محمدی از شیراز : « آقا دمتون گرم . همه چی اینجا عالی بود . از پذیرایی خوبتان ممنونیم . »
رفیعی از ماهشهر : « به ما خیلی خوش گذشت و ممنون از شما  »
مهینی از یزد : « عالی بود . به ما خیلی خوش گذشت . »
حسنی از کرمان : « تالاب خیلی قشنگ بود . از طریق یک آشنا با اینجا آشنا شدیم . کاش می شد مسافت بیشتری را توی تالاب رفت . »
کیا زاد از یزد : « از طریق یک آشنا به اینجا آمدیم . خیلی عالی بود ولی حیف که خیلی کثیف بود ! »
و گرجی از تهران : « خوزستان آشنا داشتیم . خیلی خیلی عالی بود . »

عکس هایی دیدنی از تالاب و بازدیدکنندگان خوبش :

 

منتظر گشت و گذار شماره ۳ باشید با عکسهای دیدنی شما

برای دریافت عکسهای خود با ما تماس بگیرید :

۰۹۳۵۵۳۵۹۰۳۷

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.