دیدار فرماندار و معاون فرماندار شادگان و بخشدار خنافره با مدیرمسئول التزام

پس از انتشار خبر سوء قصد کیف قاپ ها به کادر خبرنگاری التزام ؛ عبدالزهرا سنواتی فرماندار ، نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان و مهدی طبری بخشدار خنافره که از بازدید از پروژه های اجرایی بازمی گشتند با حضور در دفتر این هفته نامه با دورقی دیدار و گفتگو کردند .در این دیدار که مالامال از دوستی و مهربانی بود ، مهمانانِ هفته نامه ضمن تفقد و جویای احوال شدن ، آمادگی خود را برای همکاری و جبران مافات اعلام نمودند .
دیدار فرماندار و معاون فرماندار شادگان و بخشدار خنافره با مدیرمسئول التزام

پس از انتشار خبر سوء قصد کیف قاپ ها به کادر خبرنگاری التزام ؛ عبدالزهرا سنواتی فرماندار ، نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان و مهدی طبری بخشدار خنافره که از بازدید از پروژه های اجرایی بازمی گشتند با حضور در دفتر این هفته نامه با دورقی دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار که مالامال از دوستی و مهربانی بود ، مهمانانِ هفته نامه ضمن تفقد و جویای احوال شدن ، آمادگی خود را برای همکاری و جبران مافات اعلام نمودند .

 


عباس دورقی مدیرمسئول هفته نامه نیز ضمن تشکر  و ارائه گزارش چگونگی حمله کیف قاپ ها به کادر التزام گفت : خوشبختانه مهاجمان نتوانستند اموالی را به سرقت ببرند و همکاری خوب رانندگان شادگانی نیز قابل تقدیر و تشکر بود .
در ادامه این دیدار دو طرف ضمن بررسی مشکلات منطقه ، از جمله روستای وسطانیه ۱ ، بر ادامه روند فرهنگ سازی و خدمت صادقانه به مردم تاکید کردند .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.