حمله کیف قاپهای اهواز به کادر هفته نامه التزام ناکام ماند

به گزارش مدیراطلاعرسانی هفته نامه التزام ، ظهر روز جمعه کادر هفته نامه التزام که برای بازدید و تهیه گزارش تصویری از تالاب بین المللی شادگان از اهواز عازم محل بودند ، روبروی ترمینال اهواز مورد سوء قصد کیف قاپ ها قرار گرفت .در این حادثه که توسط دو موتور سوار اجرا شد ، نیت پلید مهاجمان با شجاعت و از خودگذشتگی حسن ساعدی خنثی و با همکاری رانندگان غیور شادگانی ختم به خیر شد .
حمله کیف قاپهای اهواز به کادر هفته نامه التزام ناکام ماند

به گزارش مدیراطلاعرسانی هفته نامه التزام ، ظهر روز جمعه کادر هفته نامه التزام که برای بازدید و تهیه گزارش تصویری از تالاب بین المللی شادگان از اهواز عازم محل بودند ، روبروی ترمینال اهواز مورد سوء قصد کیف قاپ ها قرار گرفت .
در این حادثه که توسط دو موتور سوار اجرا شد ، نیت پلید مهاجمان با شجاعت و از خودگذشتگی حسن ساعدی خنثی و با همکاری رانندگان غیور شادگانی ختم به خیر شد .

متاسفانه این روزها و همزمان با شلوغ تر شدن شهرهایی که پذیرای مهمانان نوروزی اند ، پدیده های شومی همچون کیف قاپی ، موبایل قاپی و انواع بزه اجتماعی بصورت آشکاری رو به فزونی است که می طلبد زحمت کشان نیروهای نظامی و انتظامی راه چاره ای برای رفع این مشکل بیاندیشند تا مردم تعطیلات نوروزی را با رفاه و امنیت بالاتری سپری کنند .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.