فداکاری یک سرباز در نجات «مائده» کوچولو

سرباز پلیس وقتی با صحنه سقوط دختربچه‌ای در کانال آب روبه‌رو شد با اقدامی فداکارانه فرشته نجات شد. مأموران کلانتری 16 آبادان در حال گشتزنی بودند که با صحنه عجیبی روبه رو شدند. دختربچه دو ساله‌ای که لباس قرمز رنگ به تن داشت داخل کانال فاضلاب افتاده بود. همین صحنه کافی بود تا سرباز جوان خود را داخل کانال دو متری بیندازد و با فداکاری جان دختربچه را نجات دهد.دختر کوچولو که «مائده» نام دارد به کلانتری انتقال داده شد و مأموران اورژانس نیز پس از بررسی‌های ویژه از سلامتی کامل «مائده» خبر دادند اما سرباز جوان در صحنه نجات دچار مسمومیت شده و تحت درمان قرار گرفت.
فداکاری یک سرباز در نجات «مائده» کوچولو

سرباز پلیس وقتی با صحنه سقوط دختربچه‌ای در کانال آب روبه‌رو شد با اقدامی فداکارانه فرشته نجات شد.
مأموران کلانتری ۱۶ آبادان در حال گشتزنی بودند که با صحنه عجیبی روبه رو شدند.
دختربچه دو ساله‌ای که لباس قرمز رنگ به تن داشت داخل کانال فاضلاب افتاده بود. همین صحنه کافی بود تا سرباز جوان خود را داخل کانال دو متری بیندازد و با فداکاری جان دختربچه را نجات دهد.دختر کوچولو که «مائده» نام دارد به کلانتری انتقال داده شد و مأموران اورژانس نیز پس از بررسی‌های ویژه از سلامتی کامل «مائده» خبر دادند اما سرباز جوان در صحنه نجات دچار مسمومیت شده و تحت درمان قرار گرفت.

 

با گذشت دو ساعت مادر مائده کوچولو خود را به کلانتری رساند و در حالی که خونسرد بود به مأموران گفت: برای تفریح و استراحت از اهواز به آبادان آمده بودیم و در حالی که «مائده» با دو خواهر دیگرش در پارک سرگرم بازی بود به داروخانه رفتم تا داروهایش را بخرم وقتی برگشتم متوجه ناپدید شدن «مائده» شدم، هر جا که می‌توانستم سرزدم تا این‌که چند تن ادعا کردند دخترم داخل کانال فاضلاب سقوط کرده است.
وی افزود: پارک تا جایی که سرباز جوان بچه‌ام را نجات داده فاصله زیادی دارد و نمی‌دانم چطور این اتفاق افتاده است.
سرباز جوان که «صابر نصاری» نام دارد به شوک گفت: بارها شاهد حوادث سقوط بچه‌ها به کانال‌ فاضلاب بودیم که به کام مرگ فرو رفته‌اند و زمانی که متوجه سقوط «مائده» کوچولو به کانال دو متری شدم به داخل کانال رفتم تا حادثه‌ای دیگر رخ ندهد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.