دیدار جویجری سفیر جدید ایران در سودان با رییس جمهوری

سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اسلوونی، ایرلند، اسپانیا، هلند، سودان و قزاقستان پیش از عزیمت به محل مأموریت خود با رییس‌جمهوری دیدار و گفت‌وگو کردند. حسن روحانی با تاکید بر ضرورت تلاش سفرای کشورمان در راستای توسعه روابط ایران با دیگر کشورها گفت: دولت تدبیر و امید نسبت به گسترش روابط با همه کشورها اهتمام دارد و همواره بر توسعه مناسبات با سایر کشورها بر اساس احترام متقابل و منافع مشترک تأکید کرده است.
دیدار جویجری سفیر جدید ایران در سودان با رییس جمهوری

سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اسلوونی، ایرلند، اسپانیا، هلند، سودان و قزاقستان پیش از عزیمت به محل مأموریت خود با رییس‌جمهوری دیدار و گفت‌وگو کردند.

حسن روحانی با تاکید بر ضرورت تلاش سفرای کشورمان در راستای توسعه روابط ایران با دیگر کشورها گفت: دولت تدبیر و امید نسبت به گسترش روابط با همه کشورها اهتمام دارد و همواره بر توسعه مناسبات با سایر کشورها بر اساس احترام متقابل و منافع مشترک تأکید کرده است.

 

رییس‌جمهوری همچنین برای سفرای کشورمان در انجام مأموریت‌های محوله آرزوی موفقیت کرد.
در این دیدار کچوئیان سفیر ایران در ایرلند، رامندی سفیر جدید ایران در اسلوونی، فدایی‌فر سفیر جدید ایران در اسپانیا، دمیرچی سفیر جدید ایران در قزاقستان، جهانگیری سفیر جدید ایران در هلند و شبیب جویجری سفیر جدید ایران در سودان ضمن تبریک سال نو به رییس‌ جمهوری، بر تلاش خود در جهت ارتقاء سطح روابط ایران با دیگر کشورها تأکید کردند.

لازم به ذکر است که دکتر شبیب جویجری دو دوره نماینده مردم اهواز ، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی بوده است .

کادر هفته نامه التزام برای این هم استانی گرانقدر آرزوی موفقیت و نیک فرجامی دارد .

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.