تصادف و مرگ خانواده دارخوینی در آستانه تحویل سال

به گزارش شکیب باوی خبرنگار هفته نامه التزام در شهر دارخوین : یک خانواده چهار نفره دارخوینی که برای گذراندن تعطیلات به اصفهان رفته بودند درچار حادثه شدند . این حادثه دلخراش زمانی رخ داد که خودروی این خانواده در 10 کیلومتری شهرستان ایذه با یک اتوبوس برخورد کرد . در این حادثه مهران حنظل زاده و خانمش در دم جان سپردند و علیرضا 14 ساله و حامد 9 ساله به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند که متاسفانه لحظاتی پیش با خبر شدیم که علیرضا به علت خونریزی داخلی و شدت جراحات به پدر و مادر خود پیوست .
تصادف و مرگ خانواده دارخوینی در آستانه تحویل سال

به گزارش شکیب باوی خبرنگار هفته نامه التزام در شهر دارخوین : یک خانواده چهار نفره دارخوینی که برای گذراندن تعطیلات به اصفهان رفته بودند درچار حادثه شدند .

این حادثه دلخراش زمانی رخ داد که خودروی این خانواده در ۱۰ کیلومتری شهرستان ایذه با یک اتوبوس برخورد کرد . در این حادثه مهران حنظل زاده و خانمش در دم جان سپردند و علیرضا ۱۴ ساله و حامد ۹ ساله به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند که متاسفانه لحظاتی پیش با خبر شدیم که علیرضا به علت خونریزی داخلی و شدت جراحات به پدر و مادر خود پیوست .

حال حامد نه ساله خوب است اما باید هر ساله در آستانه تحویل سال ؛ با درد از دست دادن اعضای خانواده خود تجدید بیعت کند !

لازم به ذکر است این خانواده اهل دارخوین قصد داشتند تا تعطیلات را ، نزد پدربزرگِ مادری خود سپری کنند که این اتفاق دردآور و غمناک رخ داد .

کادر هفته نامه التزام این ضایعه اسفناک را به خانواده درگذشتگان این حادثه تسلیت عرض می نماید .

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.