شادگان ؛ بر بام مچ اندازی استان

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در شادگان : مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به میزبانی شادگان برگزار و تیم الف میزبان فاتح این مسابقات شد . شادگان الف ، امیدیه و شادگان ب با کسب بالاترین امتیاز به عنوان سه تیم برتر معرفی شدند . عنایت رحیمی ، دبیر کمیته مچ اندازی خوزستان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار التزام گفت : مسابقات مچ اندازی استان با حضور 7 تیم در دو کلاس راست دست و چپ دست در سطح بسیار بالایی برگزار شد و قرار است نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام شوند .
شادگان ؛ بر بام مچ اندازی استان

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در شادگان : مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به میزبانی شادگان برگزار و تیم الف میزبان فاتح این مسابقات شد .

شادگان الف ، امیدیه و شادگان ب با کسب بالاترین امتیاز به عنوان سه تیم برتر معرفی شدند .

عنایت رحیمی ، دبیر کمیته مچ اندازی خوزستان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار التزام گفت : مسابقات مچ اندازی استان با حضور ۷ تیم در دو کلاس راست دست و چپ دست در سطح بسیار بالایی برگزار شد و قرار است نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام شوند .

حسین خنجری مسئول هیأت بدنسازی شادگان نیز از عدم استقبال مسئولین شهرستان از مسابقات انتقاد کرد و از این که در مسابقات بزرگ استانی فرزندان شهر خود را تنها گذاشتند ابراز نارضایتی کرد .

نتایج انفرادی و تیمی مسابقات به شرح زیر است :

کلاس راست دست :

وزن ۵۵ کیلوگرم :

۱ . فرهاد دورقی – شادگان

۲ . مهدی جنامی – شادگان

۳ . فالح مقدم – شادگان

وزن ۶۵ کیلوگرم :

  1. امیر البوشهبازی – شادگان
  2. علی شهبازی – شادگان
  3. علی نورانی – امیدیه

وزن ۷۵ کیلوگرم :

  1. احمد مقدم – شادگان
  2. ضیاء دورقی – شادگان
  3. علی وجدانی – خرمشهر

وزن ۸۰ کیلوگرم :

  1. محسن گلاف – امیدیه
  2. جواد ابراهیمی – شادگان
  3. سمیر حیاوی مفرد – شادگان

وزن ۸۵ کیلوگرم :

  1. احمد سلطانی – خرمشهر
  2. احمد جنامی – شادگان
  3. عباس ابراهیمی – شادگان

وزن ۹۰ کیلوگرم :

  1. محسن گلاف – امیدیه
  2. حسین دریس – شادگان
  3. فاضل باقرپور – امیدیه

وزن ۱۰۰ کیلوگرم :

  1. ضیاءالدین شجاعی – امیدیه
  2. محمدرضا مقدم – شادگان
  3. جاسم صبیحی نیا – شادگان

وزن ۱۱۰ کیلوگرم :

  1. سیدمهدی موسوی – شادگان
  2. فرید منفرد – امیدیه
  3. عباس شاوردی – شادگان

وزن ۱۱۰+ کیلوگرم :

  1. جواد طیار زاده – خرمشهر
  2. ضیاءالدین شجاعی – امیدیه
  3. مرتضی سکرانی – شادگان

قهرمان قهرمانان کلاس راست دست : ضیاءالدین شجاعی از امیدیه

رده بندی تیمی کلاس راست دست :

  1. شادگان ( الف )
  2. امیدیه
  3. شادگان ( ب )

کلاس چپ دست :

وزن ۶۵ کیلوگرم :

  1. علی نورانی – امیدیه
  2. علی شهبازی – شادگان

وزن ۷۵ کیلوگرم :

  1. علی وجدانی – خرمشهر
  2. ضیاء دورقی – شادگان
  3. احمد مقدم – شادگان

وزن ۸۰ کیلوگرم :

  1. محسن گلاف – امیدیه
  2. جواد ابراهیمی – شادگان

وزن ۸۵ کیلوگرم :

  1. عباس ابراهیمی – شادگان

وزن ۹۰ کیلوگرم :

  1. محسن گلاف – امیدیه
  2. کاظم صباحی مقدم – شادگان
  3. فاضل باقرپور – امیدیه

وزن : ۱۰۰ کیلوگرم :

  1. حسین دریس – شادگان

وزن ۱۱۰ کیلوگرم :

  1. فرید منفرد – امیدیه

وزن ۱۱۰+ کیلوگرم :

  1. ضیاءالدین شجاعی – امیدیه
  2. جواد طیار زاده – خرمشهر

قهرمان قهرمانان کلاس چپ دست : محسن گلاف از امیدیه

رده بندی تیمی کلاس چپ دست :

  1. شادگان
  2. امیدیه
  3. خرمشهر

عکسها : سیداحمد موسوی فرد

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.