توزیع نهال در بین شهروندان کوت عبدالله

سمیه صالحی خبرنگار هفته نامه التزام در کوت عبدالله گفت : با ابتکار محمد عبیاوی شهردار ، حمید نواصر سخنگو و پرویز سامری عضو شورای اسلامی شهر و رئیس منابع طبیعی کوت عبدالله به مناسبت روز درختکاری تعداد زیادی نهال بین مردم این منطقه توزیع گردید که با استقبال خوب مردم مواجه شد . در خصوص محمد عبیاوی شهردار کوت عبدالله در گفتگویی کوتاه گفت : فرهنگ کاشت درخت که از توصیه های انبیاء الله و مسولین نظام اسلامی باید در منطقه نهادینه شود . چرا که علاوه بر کمک به توسعه فضای سبز می تواند آلودگی هوا را نیز کنترل کند .
توزیع نهال در بین شهروندان کوت عبدالله

سمیه صالحی خبرنگار هفته نامه التزام در کوت عبدالله گفت : با ابتکار محمد عبیاوی شهردار ، حمید نواصر سخنگو و پرویز سامری عضو شورای اسلامی شهر و رئیس منابع طبیعی کوت عبدالله به مناسبت روز درختکاری تعداد زیادی نهال بین مردم این منطقه توزیع گردید که با استقبال خوب مردم مواجه شد .

در خصوص محمد عبیاوی شهردار کوت عبدالله در گفتگویی کوتاه گفت : فرهنگ کاشت درخت که از توصیه های انبیاء الله و مسولین نظام اسلامی باید در منطقه نهادینه شود . چرا که علاوه بر کمک به توسعه فضای سبز می تواند آلودگی هوا را نیز کنترل کند .

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.