اهدای شاخه گل مسئولین کارون به پرستاران بیمارستان سینا

به گزارش سمیه صالحی خبرنگار هفته نامه التزام در کوت عبدالله : مسئولین شهرستان کارون با اهدای شاخه گل از مقام رفیع پرستار تجلیل کردند . در این مراسم که در بیمارستان سینا شهرستان کارون برگزار شد غلام علیدادی طی سخنانی کوتاه با اشاره به شجاعت های زینب کبری ( س ) ، اقتدا به شیر زن کربلا را به پرستاران فداکار بیمارستان سینا تاکید کرد و خطاب به آنها گفت : تقدیر از فعالیت های مادرگونه شما با مال دنیا امکان پذیر نیست و شان و ارج شما بسیار الهی و معنوی است . از این که دعای خیر بیماران بدرقه راهتان است غبطه می خوریم . قدر فرصت خدمت رسانی را بدانید و در این زمینه همانند سابق از هیچ کوششی فروگذار نباشید .
اهدای شاخه گل مسئولین کارون به پرستاران بیمارستان سینا

به گزارش سمیه صالحی خبرنگار هفته نامه التزام در کوت عبدالله : مسئولین شهرستان کارون با اهدای شاخه گل از مقام رفیع پرستار تجلیل کردند .

در این مراسم که در بیمارستان سینا شهرستان کارون برگزار شد غلام علیدادی طی سخنانی کوتاه با اشاره به شجاعت های زینب کبری ( س ) ، اقتدا به شیر زن کربلا را به پرستاران فداکار بیمارستان سینا تاکید کرد و خطاب به آنها گفت : تقدیر از فعالیت های مادرگونه شما با مال دنیا امکان پذیر نیست و شان و ارج شما بسیار الهی و معنوی است . از این که دعای خیر بیماران بدرقه راهتان است غبطه می خوریم . قدر فرصت خدمت رسانی را بدانید و در این زمینه همانند سابق از هیچ کوششی فروگذار نباشید .

 در این مراسم که حجه الاسلام و المسلمین خضیراوی امام جمعه کارون ، سرهنگ علی باوی فرمانده ناحیه بسیج ، زارع رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند با تقدیم گل از زحمات بی شائبه پرستاران تقدیر بعمل آمد .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.