روزهای پر کار گروه های نمایشی شادگان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت : برای اولین بار مجوز فعالیت انجمن فیلم و عکس دریافت و آغاز به کار شده است و هم اکنون در حال عضوگیری هستیم و این امید می رود که در آینده ای نزدیک شاهد تولیدات خوبی در این زمینه باشیم . سعیدجنامی با اشاره به حجم حجیم تولیدات نمایشی خاطرنشان کرد : پس از اجرای موفق تئاتر طنز « خطابه خطابه » به کارگردانی خلیل آمله
روزهای پر کار گروه های نمایشی شادگان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شادگان در گفتگو با خبرنگار هفته نامه التزام گفت : برای اولین بار مجوز فعالیت انجمن فیلم و عکس دریافت و آغاز به کار شده است و هم اکنون در حال عضوگیری هستیم و این امید می رود که در آینده ای نزدیک شاهد تولیدات خوبی در این زمینه باشیم .

سعیدجنامی با اشاره به حجم حجیم تولیدات نمایشی خاطرنشان کرد : پس از اجرای موفق تئاتر طنز « خطابه خطابه » به کارگردانی خلیل آمله

و اقبال عمومی خوبی که از آن صورت گرفته ؛ اجرای نمایش « روباهِ باغبان و کلاغ » به کارگردانی میترا خزامی با ژانر کودک ، حال و هوای خاصی به پیکره تئاتر شادگان بخشید .

نویسنده و منتقد ادبی در ادامه اظهار داشت : اجرای نمایشنامه « طَگه و نص » به کارگردانی تقی آلبوخنفر بار دیگر فضای نشاط و شادمانی را به مردم هدیه کرد و بعد از آن بلافاصله اجرای تئاتر اجتماعی « وَرده » به کارگردانی جاسم حروبی آغاز شده تا پس از مدتها شادگان این حجم بالا و فشرده از کارهای تولیدی خوب در فضاهای مختلف هنری را به جامعه عرضه کرده باشد .

تحلیل گر و کارشناس ارشد مسائل سیاسی اروپا در پایان ضمن یادآوری موضوع فعالیت های انجمن هنرهای تجسمی اذعان کرد : فرهنگ سرای اداره برای تکمیل نیازمند تزریق اعتبارات است و در صورت تکمیل و افتتاح ؛ محل مناسبی برای استقرار انجمن های علمی ، فرهنگی و هنری و همچنین تولید محصولات فرهنگی خواهد بود .

جنامی تاکید کرد که صحبت هایی صورت گرفته تا در صورت تصویب ؛ این مجموعه به نام شاعر فرزانه و راحل « ملافاضل سکرانی » نامگذاری شود .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.