اعتراضات بختیاری ها نتیجه داد ؛ « سرزمین کهن » متوقف شد

پخش سریال تاریخی «سرزمین کهن» تا انجام تحقیقات و تحقق دستورات قبلی رئیس صدا و سیما متوقف شد. «سیدتقی سهرابی» مدیرکل روابط عمومی صداوسیما با اعلام این موضوع به باشگاه خبرنگاران جوان، افزوده است که هیاتی به نمایندگی از عزت الله ضرغامی برای بررسی و بازخورد پخش این سریال راهی برخی استان های مربوط با موضوع خواهد شد.
اعتراضات بختیاری ها نتیجه داد ؛ « سرزمین کهن » متوقف شد

پخش سریال تاریخی «سرزمین کهن» تا انجام تحقیقات و تحقق دستورات قبلی رئیس صدا و سیما متوقف شد.

«سیدتقی سهرابی» مدیرکل روابط عمومی صداوسیما با اعلام این موضوع به باشگاه خبرنگاران جوان، افزوده است که هیاتی به نمایندگی از عزت الله ضرغامی برای بررسی و بازخورد پخش این سریال راهی برخی استان های مربوط با موضوع خواهد شد.

 

برنامه پخش این سریال روزهای پنجشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما با بازپخش ساعت ۱۹:۳۰ روزهای جمعه بود که تاکنون چهار قسمت آن پخش شده است.

ماموریت این گروه، گفت وگوی مستقیم با معترضین؛ منتقدین و همچنین مقامات محلی از جمله ائمه جمعه، نخبگان، مسئولان استان های و ارائه گزارش جامع به ضرغامی اعلام شده است.

سهرابی ادامه پخش سرزمین کهن را به نتیجه تحقیقات و تحقق کامل دستورات قبلی ضرغامی منوط خواند.

لازم به ذکر از که در یکی از دیالوگها آمده که « ایل بختیاری کاسه لیس انگلیس است » که این موضوع موجی از اعتراضات و عصیان مدنی را در استان خوزستان ، لرستان ، اصفهان و دیگر استانهای بختیاری نشین را در پی داشته است .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.