رئیس جدید شرکت نفت و گاز اروندان معارفه شد

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام : سلطان کمالی به عنوان رئیس جدید شرکت نفت و گاز اروندان انتخاب و معارفه شد . بر پایه همین گزارش ؛ مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید نفت و گاز اروندان با حضور رکن الدین جوادی مدیرکل شرکت ملی نفت ایران برگزار گردید و سلطان کمالی به جای سلبعلی کریمی به همکاران خود معرفی شد .
رئیس جدید شرکت نفت و گاز اروندان معارفه شد

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام : سلطان کمالی به عنوان رئیس جدید شرکت نفت و گاز اروندان انتخاب و معارفه شد .

بر پایه همین گزارش ؛ مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید نفت و گاز اروندان با حضور رکن الدین جوادی مدیرکل شرکت ملی نفت ایران برگزار گردید و سلطان کمالی به جای سلبعلی کریمی به همکاران خود معرفی شد .

شرکت نفت و گاز اروندان در آذر ماه ۱۳۸۳ با تصویب هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران تاسیـس گردید. ایـن شـرکت یکــی از شرکت های تاثیر گذار در زنجیره ارزش ساز در ســطح بین المللی در افق سال ۱۴۰۲ هجری شمسی شمرده می شود. مــدیریت مــخازن و صــیانت مستــمر از آن، اولویت در استفاده از فناوری ملی،مدیریت بر اساس منــابع بنگاه اقتصادی با نگاه حــداکثر در آمد و حـداقل هزینه؛ حفــظ محــیط زیــست و جلوگیری از هر گونه آلودگی، انجام پروژه های بنیادین و کاربردی در حوزه های فعالیت شرکت، ایجاد و حفظ ارتباطات بین صــنعت و دانشگاه و… از جمله استراتژی های مهم این شرکت است.  

هم اکنون روزانه ۲۷۷ هزار بشکه نفت در این شرکت تولید می شود که انتظار می رود به زودی به مرز یک میلیون بشکه در روز هم برسد  . تعداد ۴۰۰ نفر در شرکت اروندان مشغول به کار هستند و به زودی ۱۰۰ نفر از جویندگان کار استخدام خواهند شد که ۵۰ درصد آنان با مدرک لیسانس به بالا خواهند بود 

کادر هفته نامه التزام برای آقای کریمی آرزوی توفیق و برای آقای کمالی موفقیت و نیکفرجامی آرزو دارد 

عکس های بیشتر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.