Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628

Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/eltezamn/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 628
ابتکار جالبِ دبستان شهیدصمدی ؛ در گرامیداشت هفته بسیج + عکس

ابتکار جالبِ دبستان شهیدصمدی ؛ در گرامیداشت هفته بسیج + عکس

مدیر دبستان شهید صمدی 1 شهرستان کارون در گفتگو با حمیدرضا ترابی فرد خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز گفت : فعالیتهای فرهنگی تربیتی ازجمله فعالیتهایی است که آموزش و پرورش برای آن اهمیت فراوانی قائل است ، چرا که این فعالیتها موجب پرورش استعداد های هنری ، فرهنگی ، ورزشی و ترویج ارزشهای ملی انقلابی در دانش آموزان است که از جمله اهداف برگزاری این اردو می باشد .
ابتکار جالبِ دبستان شهیدصمدی ؛ در گرامیداشت هفته بسیج  +  عکس

مدیر دبستان شهید صمدی ۱ شهرستان کارون در گفتگو با حمیدرضا ترابی فرد خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز گفت : فعالیتهای فرهنگی تربیتی ازجمله فعالیتهایی است که آموزش و پرورش برای آن اهمیت فراوانی قائل است ، چرا که این فعالیتها موجب پرورش استعداد های هنری ، فرهنگی ، ورزشی و ترویج ارزشهای ملی انقلابی در دانش آموزان است که از جمله اهداف برگزاری این اردو می باشد .

 

عبدالرحیم کاردان زاده خاطرنشان کرد : این اردو به مناسبت هفته بسیج با حضور ۵۵۰ نفر از دانش آموزان دوره های پیش دبستانی و پایه اول تا سوم ابتدائی در محل پارک ساحلی اهواز برگزار گردید که حضور و مشارکت خانواده های دانش آموزان در این اردو در نوع خود جالب توجه بود و باعث دلگرمی فرزندان و بانیان این حرکت انقلابی گردید .

کاردان زاده افزود : این اردو  با برگزاری مسابقات قرانی و فرهنگی هنری و ورزشی و اهدای جوایز به دانش آموزان و خانواده ها برگزار شده است .

وی در خاتمه افزود : این مراسم که با حضور مربیان ، مسئولین و معلمان دبستان برگزار گردید با اهدای توپِ بازی به تمام دانش آموزان و پذیرایی همراه بود با حرکت متمدنانه ی نظافت محوطه پارک به پایان رسید .

لازم به ذکر است که نفسِ دعوت کردن از خانواده ها و مهمتر از آن ؛ برنامه ریزی نماندین جمع آوری زباله در پایان اردو ، می تواند زمینه فرهنگسازیِ دفاع و حمایت از محیط زیست را در این کودکان نهادینه کند که در جای خود جای بسی تقدیر و سپاس دارد .

عکس های بیشتر :

 

عکسها : حمیدرضا ترابی فرد ( خبرنگار و عکاس التزام و خبرگزاری تسنیم )

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.