ابتکار هنرمندانه دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز ( بخش دوم)

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز : بعد از  ابتکار و حسن ذوق فوق العاده ی خانم حسینی ، استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز که کلاس نقاشی دانشجویان ترم 2 این دانشگاه را در محل موزه هنرهای معاصر اهواز در محل برگزاری همایش مهر و هنر دایر نمود ، اینبار استاد مریم رشغی ، دانشجویان ترم 1 این دانشگاه را به محل موزه آورد تا مبحث کار با کاغذ مچاله را تمرین نمایند .
ابتکار هنرمندانه دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز ( بخش دوم)

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز : بعد از  ابتکار و حسن ذوق فوق العاده ی خانم حسینی ، استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز که کلاس نقاشی دانشجویان ترم ۲ این دانشگاه را در محل موزه هنرهای معاصر اهواز در محل برگزاری همایش مهر و هنر دایر نمود ، اینبار استاد مریم رشغی ، دانشجویان ترم ۱ این دانشگاه را به محل موزه آورد تا مبحث کار با کاغذ مچاله را تمرین نمایند .

 

در این حلقه هنرمندانه ، هنرمندان جوان بکارگیری رنگهای سفید و سیاه و همچنین خاکستری های بین آنها را تمرین کردند . آنها با دید قوی تیره ترین و روشن ترین خاکستری ها را تشخیص می دهند . باشد که این تشخیص را بر روی بوم زندگی خویش نیز تشخیص دهند و از غم و شادی زمانه بهترین خاطره ها را ترسیم نمایند .

این حرکت زیبا ، علاوه بر علاقمندسازی خیل عظیمی از بازدیدکنندگان از نونهال گرفته تا بزرگسال به رشته زیبای نقاشی باعث گردید تا دانشجویان هنرمند این دانشگاه با حضور در محل برگزاری همایش علاوه بر فاصله گرفتن با فضای محدود دانشگاه ، با تحسین بازدیدکنندگان ، عزم خود را برای ادامه هنرآفرینی هرچه بیشتر  جزم کنند .

 

عکس های بیشتر :

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.