ابتکار هنرمندانه دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز ( بخش اول )

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز : با ابتکار و حسن ذوق خانم حسینی ، استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه پردیس اهواز ، دانشجویان ترم 2 رشته نقاشی این دانشگاه در محل موزه هنرهای معاصر اهواز حاضر شده و کلاس نقاشی خود را در محل برگزاری همایش مهر و هنر دایر نموده اند .
ابتکار هنرمندانه دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه اهواز ( بخش اول )

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام در اهواز : با ابتکار و حسن ذوق خانم حسینی ، استاد دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه پردیس اهواز ، دانشجویان ترم ۲ رشته نقاشی این دانشگاه در محل موزه هنرهای معاصر اهواز حاضر شده و کلاس نقاشی خود را در محل برگزاری همایش مهر و هنر دایر نموده اند .

 

در این حلقه هنرمندانه ، کلم و چند عدد سیب گذاشته شد و هنرجویان خوش ذوق دانشگاه پردیس در  درس طبیعت بی جان ؛ علاوه بر تمرین ترکیب بندی ، حجم و رنگ ، ترکیب رنگ زرد و بنفش را نیز در شاکله بومهای خود نقش بستند .

این حرکت زیبای استاد حسینی ، علاوه بر علاقمند سازی خیل عظیمی از بازدیدکنندگان از نونهال گرفته تا بزرگسال به رشته زیبای نقاشی باعث گردید تا دانشجویان هنرمند این دانشگاه با حضور در محل برگزاری همایش علاوه بر فاصله گرفتن با فضای محدود دانشگاه ، با تحسین بازدیدکنندگان ، عزم خود را برای ادامه هنرآفرینی هرچه بیشتر  جزم کنند .

امید است با تکرار چنین اقداماتی زمینه نهادینه شدن فرهنگ گرایش به هنر و زیبایی در استان را فراهم نمایند .

 

عکس های بیشتر :

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.