شبی ماندگار و به یاد ماندنی در دارخوین + عکس

به گزارش عبدالله امیدی و زینب بدرانی خبرنگاران هفته نامه التزام : به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم و به همت سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر دارخوین ؛ جشن باشکوهی برگزار گردید .
شبی ماندگار و به یاد ماندنی در دارخوین  +  عکس

به گزارش عبدالله امیدی و زینب بدرانی خبرنگاران هفته نامه التزام : به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم و به همت سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر دارخوین ؛ جشن باشکوهی برگزار گردید .

 

این مراسم که برای اولین بار در نوع خود در این شهر جدیدالتاسیس  برگزار می شد و با استقبال بی نظیری از جانب مردم دارخوین روبرو گردید ؛ اگر از برخی کنتاک ها و سوء تفاهم ها چشم پوشی کنیم ؛ می توان از آن به عنوان شبی ماندگار و به یاد ماندنی یاد کرد .

شعر ، مسابقه ، تقلید صدا ، شعبده بازی و اجرای موسیقی زنده با خوانندگی عبدالخالق آلبوعلی و اجرای جادویی محمد حبیبی مجری استانی و محبوب شادگان ، از این شب ، تابلویی دلنشین در صفحه ذهن حضار حک کرد .

بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و قرائت پیام خوش آمدگویی توسط محسن آلبوبالدی رئیس شورای اسلامی شهر دارخوین ؛ حجه الاسلام و المسلمین سیدمجید شرفی امام جمعه ارزشمند شادگان به بیان اهمیت اعیاد و نقش رفیع امام علی ( ع ) در تاریخ پرداخت .

از نکات جالب توجه این مراسم حضور بی سابقه مسئولان در یک مراسم بود در جایی که علاوه بر امام جمعه شادگان و مسئولان دارخوین ، عبدالله تمیمی نماینده مجلس شورای اسلامی ، عبدالزهرا سنواتی فرماندار ، نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار ، سیده لطیفه حسینی رئیس شورای اسلامی شادگان ، حسین سالمی رئیس شورای اسلامی خنافره و شهرستان ، حمید مطرودی رئیس جهادکشاورزی ، مهدی طبری بخشدار خنافره ، علی بچاری بخشدار دارخوین ، پارسائی سرپرست ستاد فرماندهی انتظامی ، عباس عساکره رئیس مجمع صنفی ، عبدالامیر زائری رئیس دفتر نماینده ، عبدالغنی امیدی معاون هلال احمر ، یعقوب آلبوبالدی نماینده ی شوراهای شادگان در شورای استان خوزستان و … مردم شریف و دوست داشتنی دارخوین را در این جشن شادی و سرور همراهی کرده اند .

بی شک این استقبال بی نظیر ، خستگی را از تن برگزارکنندگان و علی الخصوص ناصر خالدی فرد سرپرست دارخوین برمیدارد و یقینا آنها را برای برگزاری مجدد چنین مراسمی تشویق خواهد کرد .

 

عکس های بیشتر :

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.