اختصاص یک‌میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری حمیدیه

فرماندار شهرستان حمیدیه از اختصاص یک میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان تازه تاسیس خبر داد. سعید فیوضیاظهار کرد: یک‌میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان تازه تاسیس اختصاص یافته است که به زودی عملیات ساخت و احداث آن را آغاز می‌کنیم.
اختصاص یک‌میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری حمیدیه

فرماندار شهرستان حمیدیه از اختصاص یک میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان تازه تاسیس خبر داد.

سعید فیوضیاظهار کرد: یک‌میلیارد تومان به احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان تازه تاسیس اختصاص یافته است که به زودی عملیات ساخت و احداث آن را آغاز می‌کنیم.

 

وی اضافه کرد: این اعتبار ابلاغ شده است و به زودی سایت اداری فرمانداری این شهرستان راه اندازی خواهد شد.

فرماندار حمیدیه بیان کرد: استانداری خوزستان و اداره کل راه و شهرسازی متولی احداث این پروژه است که از این بابت از مسئولان امر تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی اختصاص داده شده به این شهرستان ۱۲ میلیارد تومان بوده است تصریح کرد: عمده‌ترین اعتبارات در بخش‌های خدمات شهری و روستایی و عمران شهری و روستایی با اعتبار ۴٫۵ میلیارد تومانی، اداره آموزش و پرورش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، بنیاد مسکن و راه‌های روستایی ۹۵۰ میلیون تومان، اداره ورزش و جوانان حمیدیه ۶۰۰ میلیون تومان و در نهایت برای بخش بهداشت و درمان ۶۷۰ میلیون تومان بوده است.

وی ادامه داد: چون این شهرستان تازه تاسیس است مسئولان به خوبی آن را حمایت می‌کنند و همچنان انتظار داریم نمایندگان مجلس خوزستان بیش از پیش ما را حمایت کنند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.