سخنی از سر دلسوزی با اعضای شورای شهر

بسم الله الرحمن الرحیم   1-  ضمن تبریک به همه شما برادران عزیز و خواهران محترمه بخاطر کسب رای اعتماد مردم شریف و متعهد شادگان نباید فراموش کنید که مردم شما  رابرای انجام خدمت صادقانه و بی منت و انجام تغییرات اساسی انتخاب نمودند.
سخنی از سر دلسوزی با اعضای شورای شهر

بسم الله الرحمن الرحیم

 

۱-  ضمن تبریک به همه شما برادران عزیز و خواهران محترمه بخاطر کسب رای اعتماد مردم شریف و متعهد شادگان نباید فراموش کنید که مردم شما  رابرای انجام خدمت صادقانه و بی منت و انجام تغییرات اساسی انتخاب نمودند.

 

۲-  رمز موفقیت شما گرامییان انسجام ووحدت و هماهنگی کامل با یکدیگر در هردو صحنه تئوری و عمل نمایید.

۳-  گذشت از منافع شخصی و گروهی و احیانا طایفه ای و توجه به مصلحت کلان مردم و نظام وشهر و این مطلب محقق نخواهد شد مگر با ایثار و داشتن روحیه از خود گذشتگی

۴-  تلاش بفرمایید از دخالت های غیر مسئولانه دیگران در امور شورا جلوگیری و البته از نصایح و نظر خیرخواهانه مردم استفاده و همواره مشورت را سرلوحه خود قرار بدهید.

۵-  تلاش بفرمایید طبق قانون اساسی و قوانین جاری و  آئین نامه شوراها به وظایف ذاتی خود که:

  1.  تصویب قوانین و مقررات مفید و قابل اجرا برای شهر 
  2. نظارت بر عملکرد شهرداری و تراز مالی عمل نمایید.

۶-  سعی کنید حتی الامکان از ورود به کارهای اجرایی جدا خودداری بفرمایید.

۷-  تصویب مقررات عادلانه و واقع بیننانه وقابل اجرا در خصوص هزینه های پروانه ساختمان و نیز عوارض سالیانه با توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم و اصرار بر اجرایی کردن آنها می تواند جلو خیلی از دلال بازیها و رانتخواریهای داخل و خارج از شهرداری را بگیرد و اعتماد مردم را به خدمات شورا و شهرداری بیشتر نماید، همچنین عنایت ویژه به برنامه ها واقدامات فرهنگی واجتماعی شهر داشته باشید. 

۸-  تلاش برای ایجاد منابع درآمد زایی وکسب کمک های مالی از مراکز صنعتی و نفتی اطراف شهرستان شادگان با بهره گیری از همه کسانی که می توانند در این راستا کمکی داشته باشند خصوصا نماینده محترم شهرستان جناب آقای تمیمی و فرماندار محترم شهرستان جناب آقای سنواتی ، همچنین پی گیری اخذ عوارض سالیانه از طرح فولاد شادگان بعداز راه اندازی می تواند بخشی از مشکلات شهرداری را حل نماید.

۹-  ارائه راه حلهای کوتاه مدت و بلند مدت برای آبادانی و عمران شهری با استفاده از نیروهای خلاق و کارشناس بومی و غیر بومی و تشکیل کارگروه مشورتی افتخاری از این عزیزان.

۱۰- تسریع در انتخاب شهردار با اوصاف  ذیل و بدون ملاحظات طایفه ای و گروهی ورفاقتی

  1. انتخاب شخصی متعهد و متدین و کارشناس در امور شهری و شهرداری
  2.  امین و داری تجارب و سابقه کار موفق در دیگر شهرها یا در شادگان
  3. داری ارتباطات مطلوب با مسولان شهر و استان و معتقد به کار گروهی و اهل مشورت در عین حال مستقل و قاطع.چنین شخصی با این اوصاف اعم از اینکه بومی باشد یا غیر بومی می تواند خواسته های بحق مردم شادگان را جامه عملی بپوشاندو تقییراتی را در عمران و ابادانی شهر ایجاد نماید.

۱۱- از همه برادران و خواهران متعهد و متدین شورا که ارادت خاصی به همه انها دارم خواهش می کنم به مصالح مردم و شهر توجه کنند و از اختلافات احتمالی موجود و جناح بندیهای ساختگی جدا پرهیز نمایند و اگر فردی با حداقل اوصاف فوق الذکرداوطلب شد سریعابا اجماع به وی رای داده از این سردر گمی و انتظار بی حاصل و شکننده جلو گیری نمایند. امیدوارم شما خوبان که مورد اعتماد مردم خوب و متدین شادگان هستید و به شما و تصمیمات انقلابی شما چشم دوخته اند هرچه سریعتر خواسته مردم را اجابت و جامه عمل بپوشانید بنده ناچیز در حد توان و امکانات خودم بطور کامل برای کمک به شما اماده هستم .

 در پایان ضمن تشکر بخاطر توجهی که به این عرایض ناقص حقیر می فرمایید ازخدای متعال برای شما توفیق خدمت به مردم خوب شادگان و نظام مقدس اسلامی زیر چتر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای مسئلت می کنم . 

 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ارادتمندشما

حسین بنی اسد

مدیر کل امور قوه قضاییه

وعضو کمسیون حقوقی و قضایی

دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

به نقل از وبلاگ اخبار شادگان

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.