بازدید عضو شورای شهر کوت عبدالله از منطقه محروم اسلام آباد

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام از شهرستان کارون : به دنبال تماس های مکرر مردم منطقه اسلام آباد به دفتر التزام ، این موضوع را با یکی از اعضای شورای شهر کوت عبدالله در میان گذاشتیم . حمید نواصر با حضور در بین مردم خیابان 14 اسلام آباد از نزدیک با محرومیت ها آشنا و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت .
بازدید عضو شورای شهر کوت عبدالله از منطقه محروم اسلام آباد

به گزارش خبرنگار هفته نامه التزام از شهرستان کارون : به دنبال تماس های مکرر مردم منطقه اسلام آباد به دفتر التزام ، این موضوع را با یکی از اعضای شورای شهر کوت عبدالله در میان گذاشتیم .

حمید نواصر با حضور در بین مردم خیابان ۱۴ اسلام آباد از نزدیک با محرومیت ها آشنا و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت .

این منطقه که با مشکلات عدیده ای از قبیل : نبود آسفالت ، برق ، آب شرب ، گاز ، تلفن و فاضلاب مواجه هستند به دنبال فروش زمین توسط مالکان بزرگ که بدون در نظر گرفتن موقعیت و چشم انداز شهری صورت گرفته ؛ از ابتدایی ترین امکانات شهرنشینی محروم است به گونه ای که مردم برای مصرف آب به حفر چاه روی آورده اند و برای تهیه برق تا ۲۰۰ متر از خیابانهای مجاور انشعاب زده اند . 

عضو شورای شهر نیز ضمن استماع به سخنان مردم قول مساعد داد تا شهردار منتخب ؛ ظرف چند روز آینده از منطقه دیدن خواهد کرد و سخنان آنان را به گوش فرماندار و مسئولین مربوطه برساند .

عکس های بیشتر :

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.