وقتی همه شهرداریها تیم دارند ؛ پس شهرداری ما هم می تواند تیمداری کند

پای صحبت صمیمی بازیکنی نشستیم که از زمین های خاکی شادگان به ستاره آسمان فوتبال جوانان آسیا تبدیل شد .. بازیکنی از دیار ابن سکیت دورقی .. با ما همراه باشید : فوتبال شادگان :  اولین تیم  و اولین مربی خودتون را معرفی کنید ؟اولین تیم من صنعت سعدی و اولین مربی ام آقای رزاق […]
وقتی همه شهرداریها تیم دارند ؛ پس شهرداری ما هم می تواند تیمداری کند

پای صحبت صمیمی بازیکنی نشستیم که از زمین های خاکی شادگان به ستاره آسمان فوتبال جوانان آسیا تبدیل شد .. بازیکنی از دیار ابن سکیت دورقی .. با ما همراه باشید :


فوتبال شادگان :  اولین تیم  و اولین مربی خودتون را معرفی کنید ؟
اولین تیم من صنعت سعدی و اولین مربی ام آقای رزاق عساکره است که الان در شادگان زندگی نمی کنند.

فوتبال شادگان : در چند سالگی فوتبال را بصورت حرفه ای ادامه دادی و چه کسی مشوق شما بود ؟
من در سال ۱۳۷۶ به تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شدم که بعد از آن به تیم امید هم دعوتم کردند ولی به دلیل مصدومیت نتوانستم به آنها ملحق شوم، مشوق من مرحوم سید مرتضی مرتضوی بود یادش گرامی.

فوتبال شادگان : در کدام  تیم ها بازی کردید ؟
در شادگان با تیم های میلاد – شهباز و شاهین بازی کردم اما خارج از شهرستان در استقلال اهواز در رده جوانان و امید با مربیگری حردانی و قنواتی به مدت دو سال پیاپی قهرمانی ایران شدیم – در منتخب خوزستان در رده  نوجوانان بازی کردم – در رده بزرگسالان با تیم مرصاد شیراز ۲ سال بازی کردم -در تیم ذوب آهن اصفهان در رده جوانان به مدت  3 سال آقای گل ایران بودم – در منتخب  منتخب کازرون توپ زدم – با تیم وحدت آبادان ، صنعت نوین آبادان و ماه آباد ارومیه نیز بازی کردم .

 
 

فوتبال شادگان : در چه پستی تخصص دارید ؟

من بیشتر مهاجم نوک بازی می کنم و هافبک.

فوتبال شادگان : بهترین بازی که با شهباز شادگان انجام دادید با کدام تیم بود ؟
با تیم استقلال بوستان که در ان بازی ۳ گل بثمر رساندم .

 
 

فوتبال شادگان : نظر شما در مورد هواداران شادگانی ؟
وقتی که ما فوتبالی اصولی نداریم تماشاگران هم رغبتی برای حضور در ورزشگاه ندارند و تعداد محدودی که می ایند با تعصب تیم خود را تشویق می کنند .

فوتبال شادگان : شیرین ترین گلی که زدید و تلخترین بازی که در آن باختید کدامند ؟
بهترین گلی که زدم به تیم امارات سال ۱۳۷۶ مقدماتی جام جهانی نوجوانان که ایران به مرحله بعد صعود کرد ، و تلخ ترین باخت از عراق بود در همان مرحله ، در دور دوم  که منجر به حذف ما شد .


 
 

فوتبال شادگان : نظر شما در مورد فوتبال شادگان و  در  مجموع ورزش شادگان چیست ؟
چه بگم از فوتبال شادگان که از هر نظر کمبود و محرومیت دارد .. از نظر دانش مربیگری از ، نظر تجهیزات و استادیوم های ورزشی ..  در هر شهرستانی  شهرداری ها یک تیم را تحت پوشش قرار می دهند پس شهرداری ما هم می تواند .

فوتبال شادگان :  چه صحبتی با مسئولین شهر دارید و انتظار از شما از آنها چیست ؟
 ضمن تبریک و تهنیت به اعضای جدید  شورای شهر به مناسبت آغاز فعالیت چهارمین دوره ی این شورا ، به ویژه خواهر حسینی ریاست محترم شورای شهر ، و آرزوی توفیق روزافزون برای همه آنها ، صحبتی ندارم فقط به عنوان یک شهروند از آنها تقاضامندم ورزش شادگان را تنها نگذارند که جوانان مستعد شادگانی چشم به راه حمایت شما دارند .. دوست دارم تشکر کنم از عزیزانی که سال قبل به تیم ما کمک کردند دوستان خوبی همچون : سید ضیاء الدین اعتباریان – حاج راضی سلمانیان – حاج کریم شاوردی – رضا شاوردی – سعید جنامی – عادل سلمانیان و کاظم لفتوی نژاد


فوتبال شادگان :  بترتیب مربی – بازیکن و باشگاه شادگانی مورد علاقه خود را نام ببرید ؟
 مربی : سعید نعیمی و کاظم لفتوی نژاد — بازیکن : در رده جوانان جعفر سلمانیان و در رده بزرگسالان هم کمال سالمی ..  تیم مورد علاقه ام هم تیم خودم منتخب شادگان است .

 
 

فوتبال شادگان : حرف های پایانی ؟
 آرزوی دیرینه من این است که فوتبال شادگان یک سر و سامانی بگیرد . تشکر میکنم از تمام خبرنگاران شادگان بخصوص مدیریت وبلاگ فوتبال شادگان که واقعا بدون هیچ چشمداشتی زحمات فراوانی متحمل هستید و رسالت خود را به خوبی ادا می کنید .

 

عکسهای بیشتر :
———-

———-

———-

**********

———-
 
منبع : وبلاگ فوتبال شادگان

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.