تقدیر سرپرست فرماندهی انتظامی از مدیر مسئول التزام

به همت معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی و با حضور سرگرد فتح اله پارسائی سرپرست فرماندهی انتظامی در دفتر هفته نامه التزام و اهداء لوح سپاس از عباس دورقی تقدیر بعمل آمد . در ورای برگزاری این مراسم بی شک تفکرات آزاداندیشانه ، معنویت و روح آرمانگرایی وجود دارد . در جایی که مسئولین بالارتبه متولی […]
تقدیر سرپرست فرماندهی انتظامی از مدیر مسئول التزام

به همت معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی و با حضور سرگرد فتح اله پارسائی سرپرست فرماندهی انتظامی در دفتر هفته نامه التزام و اهداء لوح سپاس از عباس دورقی تقدیر بعمل آمد .

در ورای برگزاری این مراسم بی شک تفکرات آزاداندیشانه ، معنویت و روح آرمانگرایی وجود دارد . در جایی که مسئولین بالارتبه متولی امر فرهنگ از فرستادن پیام تبریک خشک و خالی دریغ می کنند ، یک نهاد انتظامی و نظامی ؛ سنت پیامبر اکرم ( ص ) را سرلوحه قرار داده و فروتنانه در دفتر التزام حضور بهم رسانده از زحمات دوستان و خواهر و برادران خود در تنها رسانه مکتوب استانی شهر خود تقدیر به عمل می آورند . در متن تقدیرنامه آمده :

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد ( ص )

خبرنگاران طلیعه داران خستگی ناپذیر عرصه اطلاعرسانی ، از جمله انسانهای متعهدی هستند که در ایفای وظیفه و رسالت خویش از جان مایه گذاشته و به آن افتخار می کنند با این اعتقاد می توان گفت :

روز خبرنگار روز پاسداشت صاحبان قلمهایی است که آزادانه و بدون کوچکترین چشمداشتی به ایفای رسالت مقدس خویش می پردازند

بر این اساس ضمن تبریک عیدسعید فطر و آروزی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه ضیافت الهی ، فرا رسیدن روز خبرنگار را به طلایه داران عرصه خبر و رسانه را به شما تبریک عرض نموده و از خدمات ارزشمند و اطلاعرسانی شفاف و تلاشهای وافر و خستگی ناپذیر شما در راستای پوشش فعالیت ها و خدمات انتظامی در جهت افزایش احساس امنیت اجتماعی ، صمیمانه تقدیر و توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم .

علاوه بر سرگرد پارسائی ، ستواندوم فرهاد آزادی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی وسروان حیدر حسنوند رئیس بازرسی نیز حضور داشتند .

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.