در حالی که در اختتامیه فوتسال شادگان هیچ مسئولی حضور نداشت ؛ جام فوتسال آبادان پخش مستقیم می شود

ورزش یکی از مقوله هایی است که قدرت بازدارندگی بالایی در به انحراف کشیده شدن جوانان دارد و پرداختن به امر ورزش در تمام جوامع بشری نه تنها معمول و متداول ، بلکه در راس امور قرار دارد . شادگان نیز از جمله شهرهایی است که ورزش را بصورت گسترده ای دنبال و اجرا می […]
در حالی که در اختتامیه فوتسال شادگان هیچ مسئولی حضور نداشت ؛ جام فوتسال آبادان پخش مستقیم می شود

ورزش یکی از مقوله هایی است که قدرت بازدارندگی بالایی در به انحراف کشیده شدن جوانان دارد و پرداختن به امر ورزش در تمام جوامع بشری نه تنها معمول و متداول ، بلکه در راس امور قرار دارد . شادگان نیز از جمله شهرهایی است که ورزش را بصورت گسترده ای دنبال و اجرا می کند . جایی که مسئولین ما در جای جای مصاحبه های رسانه ای خود دم از فرهنگ سازی می زنند ولی در عمل اندازه یک توپ فوتسال به این مقوله کمکی نمی کنند .

ورزش محروم شادگان در ماه مبارک رمضان ، به جام فوتسال این ماه مبارک خلاصه می شود و حضور مسئولین در سالنها ، تنها انگیزه جوانان برای دیده شدن و مورد تمجید قرار گرفتن و سکوی پرتاب برای شکوفایی هرچه بیشتر است که متاسفانه مسئولین همیشه مشغول شهر محروم ما این حضور نمادین را نیز از جوانان دریغ می کنند .

شنیدن خبر پخش زنده فینال جام فوتسال شهرستان آبادان به همان اندازه که خوشحالمان کرد ، ناراحتمان کرد . چرا که در فینال دو جام فوتسال اصیفر و شهر هیچ یک از مسئولین ، حتی برای اهدای جوایزی که در تهیه و تدارک آن هیچ گونه هزینه ای متحمل نشده اند حضور نداشتند و جام رمضان به سان مظلومیت همیشه جوانان ما پایان یافت .جامی که گرمازدگی ورزشکاران ، فقر امکانات ، اشتیاق تماشاگران و حسرت و مصدومیت فوتسالیستها ، یادگارهای همیشگی آن بوده و هست .

اگر بهانه تمیمی نماینده مردم در مجلس را که در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب حضور داشت ،  قبول نماییم ، عذر هیچ یک از مسئولین دیگر و از جمله عبدالزهرا سنواتی فرماندار شادگان پذیرفته نیست . کسی که در زمان تصدی معاونت فرمانداری ، اگر تنها حامی ورزش شادگان نبوده  ، بی شک یکی از بزرگترین آنها بود .

امید است که دوستان خوب ما که قطعا در ساعت یازده شب در جلسه حضور نداشتد به خود زحمت حضور روحیه بخش خود را می داده ، خیل جوانان محروم شهر را چشم انتظار نمی گذاشتند .

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.