این قرص‌ها شما را معتاد می‌کند

  دانشمندان در جدیدترین بررسی‌های خود دریافتند مسکن‌ها و آنتی‌بیوتیک ها باعث می‌شوند پس از مدتی افسردگی حاد سراغ فرد بیاید. مصرف آنتی بیوتیک‌ها مشکلات گوارشی معده را افزایش می دهند. و فرد را دچار خونریزی معده می‌کند. دانشمندان دریافتند افرادی که به محض احساس هر گونه دردی به سراغ مسکن‌ها و انتی‌بیوتیک‌ها مي روند از نوعی منشاء روحی و روانی رنج می‌برند و به افسردگی پنهان مبتلا هستند.
این قرص‌ها شما را معتاد می‌کند

 

دانشمندان در جدیدترین بررسی‌های خود دریافتند مسکن‌ها و آنتی‌بیوتیک ها باعث می‌شوند پس از مدتی افسردگی حاد سراغ فرد بیاید.

مصرف آنتی بیوتیک‌ها مشکلات گوارشی معده را افزایش می دهند. و فرد را دچار خونریزی معده می‌کند.

دانشمندان دریافتند افرادی که به محض احساس هر گونه دردی به سراغ مسکن‌ها و انتی‌بیوتیک‌ها می روند از نوعی منشاء روحی و روانی رنج می‌برند و به افسردگی پنهان مبتلا هستند.

مصرف مسکن‌ها همانند آسپرین‌، استامینوفن، آنتی بیوتیک‌ها باعث ترشح هورمونی در بدن می‌شوند که باعث وابستگی فرد به این قرص‌ها می‌شوند و به نوعی فرد را معتاد می‌کند ضربان قلب را کاهش می‌دهند و پس از مدتی فرد را دچار بیماری و امراض قلبی می‌کند.

پزشکان توصیه می‌کنند به هیچ وجه خودسرانه نباید دارو مصرف کرد و حتما باید به پزشک و مشاور مراجعه شود تا آنها بیماری را تشخیص دهند و مطابق با آن بهترین دارو را تجویز کنند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.