سومین شب جام رمضان / حذف تیم التزام با قبول دومین شکست پیاپی

سومین شب مسابقات جام رمضان با انجام سه دیدار خاتمه یافت و تیم های کارگر ، پیام نور و عرفان راه جنوب تیم های پیروز بودند . تیم کارگر در یک بازی پایاپای با نتیجه نزدیک 2 بر 1 بر تیم سایپا غلبه کرد و تیم عرفان راه جنوب نیز با نتیجه 4 بر 3 بر تیم مسجد امام حسن مجتبی ( ع ) غلبه کرد ... این دو تیم در بازی های اول خود به ترتیب 8 و 9 گل از حریفان خود دریافت کرده بودند .
سومین شب جام رمضان / حذف تیم التزام با قبول دومین شکست پیاپی

سومین شب مسابقات جام رمضان با انجام سه دیدار خاتمه یافت و تیم های کارگر ، پیام نور و عرفان راه جنوب تیم های پیروز بودند .

تیم کارگر در یک بازی پایاپای با نتیجه نزدیک ۲ بر ۱ بر تیم سایپا غلبه کرد و تیم عرفان راه جنوب نیز با نتیجه ۴ بر ۳ بر تیم مسجد امام حسن مجتبی ( ع ) غلبه کرد … این دو تیم در بازی های اول خود به ترتیب ۸ و ۹ گل از حریفان خود دریافت کرده بودند .

 

در سومین بازی تیم های دانشگاه پیام نور و التزام به دیدار هم رفتند که پیام نور در همان دقایق ابتدائی به یک ضربه پنالتی مشکوک دست یافت و آنرا با یک ضربه چیپ به گل نخست تبدیل کرد . دقایقی بعد تیم پیام نور به دومین گل خود دست یافت تا شیرازه تیم التزام از هم بپاشد . حضور جعفر دورقی مقداری بر ثبات تیم التزام افزود و توپ و زمین در اختیار این تیم قرار گرفت ولی فرصتها یکی پس از دیگری از دست رفتند تا این تبم خطر حذف را احساس کند . عباس شاوردی موفق شد با گلی که به ثمر رساند التزام را در بازی نگه داشت ولی در ادامه ، شتابزدگی و عجله برای جبران نتیجه باعث شد تا روی ضدحملات دو گل دیگر دریافت کند تا با توجه به نتایج سایر تیمهای این گروه عملا امیدی به صعود نداشته باشند .

دو دستگی و لج بازیهای فراوان در بین بازیکنان التزام باعث شد بازیکنان با عصبانیت و خودسرانه بازی کنند و روح تیمی را ببازند . شکاف بازیکنان به حدی بود که این تیم اعلام کرد برای بازی سوم خود به زمین نخواهد آمد که تلاش حاج کریم معماری رئیس هیات فوتبال برای قانع کردند آنان نیز  بی ثمر ماند .     

 

 

 

 

گروه سه فوتسال شهر شادگان

تیم
 بازى برد
 مساوى باخت
 زده
 خورده  امتیاز تفاضل
پیام
۱
۱


 4 ۰
۳
۴+
شهید جابر سالمى
۱
۱

 – ۲  1 ۳
 1+
پیام نور
۲
 1
۱
۴
۵
 3 ۱-
التزام
۲
 –
۲
 2 ۶

 4 –

 

گروه دو فوتسال شهر شادگان

 

تیم
 بازى برد
 مساوى باخت
 زده
 خورده  امتیاز تفاضل
عقاب
۱
۱


 9 ۳
۳
۶+
خاموش بحران
۱
۱

 – ۸  3 ۳
 5+
عرفان راه
۲
 1
۱
۷
۱۱
 3 ۴ –
 مسجد امام حسن
۲
 –
۲
 6 ۱۳

 7-

 

 
گروه یک فوتسال شهر شادگان
 
تیم
 بازى برد
 مساوى باخت
 زده
 خورده  امتیاز تفاضل
کارگر
۲
۲


 7 ۴
۶
۳+
شهباز
۱
۱

 –  5  3 ۳
 2+
فتح
۱
 –
۱
۳
۵
 – ۲-
 سایپا ۲
 –
۲
 4 ۷

 3-

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.