جام رمضان در ایستگاه شماره ۲ / التزام در اولین گام شکست خورد

مسابقات فوتسال جام رمضان با انجام سه دیدار شب دوم خود را سپری کرد . در شب اول تیم شهباز موفق شد در بازی افتتاحیه با نتیجه ۵ بر ۳ تیم سایپا را شکست دهد و تیم کارگر نیز با همین نتیجه فتح را از پیش رو برداشت . و در آخرین بازی شب اول […]
جام رمضان در ایستگاه شماره  ۲ / التزام در اولین گام شکست خورد

مسابقات فوتسال جام رمضان با انجام سه دیدار شب دوم خود را سپری کرد .

در شب اول تیم شهباز موفق شد در بازی افتتاحیه با نتیجه ۵ بر ۳ تیم سایپا را شکست دهد و تیم کارگر نیز با همین نتیجه فتح را از پیش رو برداشت . و در آخرین بازی شب اول تیم دانشگاه پیام نور با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب تیم همنام خود ؛ پیام شد تا قعر نشین شب اول جام لقب بگیرد .

در دومین شب از جام رمضان تیم شرکت خاموش بحران با نتیجه خردکننده ۸ بر ۳ تیم متمول شرکت عرفان راه جنوب را در هم کوبید و تیم عقاب نیز با نتیجه ۹ بر ۳ تیم مسجد امام حسن مجتبی ( ع ) را در هم نوردید تا نوبت به بازی پر طرفدار شهید جابر سالمی و تیم هفته نامه التزام برسد . نیمه اول بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود تیم شهید جابر سالمی خاتمه یافت و تنها گل محمد حزباوی فلاحیه نتوانست مانع شکست التزام در نیمه اول شود و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند .

در نیمه دوم علی رقم حملات پراکنده التزام این تیم شهید جابر سالمی بود که حملات زهرداری را روی دروازه التزام تدارک دید و هر با با سد محکم دروازه بانی به نام علی فرحانی مواجه شد . ورود علی دورقی تماشاگران را به وجد آورد و ندای التزام التزام در سالن طنین انداز شد لیک تعویض سریع وی و انجام تعویض های مکرر مانع از آن شد که تیم شکل و شمایل خود را بازیابد . زوج علی حزباوی و عباس شاوردی آرامش را به خط دفاع تیم التزام برگرداند و این تیم در دقایق آخر عرصه را بر حریف تنگ کرد که در این میان محمد حزباوی از دو فرصت تک به تک نتوانست استفاده کند تا التزام مغلوب شب دوم و بازی نخست خود باشد .

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.